Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 240
Днес се уредих с ароматния комплект  и  пъзел на Песовете 10 в 1..
И пъзела е буквално 10 пъзела в 1 плик 😅
Имайте го предвид, че първо трябва да ги отделите, преди да са готови за редене 😆😊

Редакция:
И вече сортиран от мама 😊
Виж целия пост
# 241
А някой обърнал ли е внимание дали има вече ватирани дрешки за момче на 1.5 - 2 г.?
Виж целия пост
# 242
Ами аз взех на моя малкия комплекта зеления с Мики Маус..
Тънка вата е..много е приятен. Друго не знам..
Защото аз пиша, че "взех"..но реално поръчах и МИ ВЗЕХА 😊
Виж целия пост
# 243
Ами аз взех на моя малкия комплекта зеления с Мики Маус..
Тънка вата е..много е приятен. Друго не знам..
Защото аз пиша, че "взех"..но реално поръчах и МИ ВЗЕХА 😊
И аз така, утре трябва да си го получа... 🤣
Виж целия пост
# 244
Наистина не знаят. Питах за книжките с вода - не знаят къде са
Зареждат стока и едната вика: я, каква хубава свещ.
Другата: да, ти не я ли видя в брошурата?
Виж целия пост
# 245
Наистина не знаят. Питах за книжките с вода - не знаят къде са
Зареждат стока и едната вика: я, каква хубава свещ.
Другата: да, ти не я ли видя в брошурата?

Онзи ден случайно открих такава с Cars , метната между разни тефтери.
Виж целия пост
# 246
Ами аз взех на моя малкия комплекта зеления с Мики Маус..
Тънка вата е..много е приятен. Друго не знам..
Защото аз пиша, че "взех"..но реално поръчах и МИ ВЗЕХА 😊
И на мен ми хареса. Ама в Бургас на Трапезица май пак искат сертификат.👀
Виж целия пост
# 247
Аз търсих ароматния комплект, но в Пепко на Осми Приморски нямаше.
Някой дали го е виждал на този до Колхозен или в Гранд мол?
Виж целия пост
# 248
Да искат на Трапезица сертификат аз изчаках на входа да ми донесат коледно одеяло от брошурата уви нямаше взех друго през това време проверяваха всеки който влезе ..
Виж целия пост
# 249
Днес колежка си е купила три ароматни сета от Пепкото, в което ходя. И ми казва, че ги нямало изложени, измъкнала ги консултантката от склада, защото се запънала, че трябва да ги имат от днес. Отивам след работа, пак не са изложени. Питам, нямало, не знаели за какво говоря. И се ядосах, щото пътека направих до там. И съвсем любезно помолих да влязат да ми извадят от склада. И едната консултантка казва " Ама Вие откъде знаете, че има в склада? Щом не са изложени, значи не са дошли."
Та и на нея съвсем любезно обясних откъде знам, че в склада има. Тръгна към склада и аз " Ако обичате, по един брой от вид!". Хич не ѝ стана приятно и не разбирам защо. Това са неща от брошурата им, в магазина имаше повече персонал отколкото клиенти. Нали са за продаване все пак?
Бобчи, не е така, това им е работата. Ако един консултант, каквито се водят, не си знае стоката, то той не е никакъв консултант, а касиер. Поне с брошурите си би трябвало да са запознати. Все едно да дойдеш при мен да търсиш определен диван, който е в наша брошура и аз да кажа " Ооо, изобщо не знам за какво говорите" и да си хвана очите в незнайна посока. Човек не може да знае всичко, забравя, има пропуски, но като имаш желание, ами ще се мръднеш, ще отвориш брошурата, ще попиташ колега, ще направиш нещо. В Пепко никога нищо не знаят и с този отговор приключва темата, нулево усилие просто.
Виж целия пост
# 250
Единствения Пепко в който са си правили труда да проверят дали нещо го ина в склада , да потърсят номер или нещо дали го има ,е този с Мусагеница до Била. Във всички останали - the mall,ring mall и др. ,дори кьорав клиент да нямат е магазина , пак няма ще ме отрежат - щом не го намирате, значи е свършило. Естествено имало е и инциденти - в Ринг- а ми се е случвало веднъж служител да ми покаже нещо ....но само 1 служител до сега;) Wink по тази причина рядко ги занимавам,за каквото и да било- ако нещо го искам много - отивам в този в Мусагеница и ако там го няма ,чак тогава ще се емна да търся другаде ( евентуално).
Виж целия пост
# 251
За тези стоки,които минават и заминават имам предвид.Постоянните неща е наложително да ги знаят .
Виж целия пост
# 252
Кой е ароматния сет
Виж целия пост
# 253
Този, липсва плочката за гардероб само.
Виж целия пост
# 254
Ооо, хубав е сета!
Бях си поръчала свещи от синсей, но не са хубави като в пепко и не си струват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия