Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 285
Киса, стъкленото шишенце със стърчащите клечки е на принципа на бавното освобождаване на аромат от маслото, в което са потопени клечките, плочката за гардероб -същото- бавно освоб.на аромат. Такива неща слагам в графа *Глезотийки за ценители*.
Вкъщи имам вече над двадесет шишенца с етерични масла и дифузер на Доттера, които ползвам по предназначение - за лечение и пречистване на въздуха, не стигам до ароматен комплект от Пепко или другаде - не ми трябва.
Тези , дето са взели по няколко бр., предполагам, ще подаряват.
Виж целия пост
# 286

Това е предполагам. 😀
Виж целия пост
# 287
Много благодаря
Виж целия пост
# 288
Малко настолни лампи снимах, по 8 и 10 лв са.

Виж целия пост
# 289
Нов каталог и нови ароматни комплекти Bowtie

https://www.facebook.com/279484422736286/posts/853371245347598/
Виж целия пост
# 290
Ммммм, керамичния поднос за сервиране искам.

Хареса ми и свещник под формата на елха.
Виж целия пост
# 291
Здравейте на всички! Знаете ли дали в София има магазин на Пепко, в който да пускат без зелен сертификат? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 292
Няма
Тези неща ги имаше уикенда, от топлата свещ си купих
Виж целия пост
# 293
оф, на всяка страница едно и също

и при нас голяма част от свещите ги имаше и миналата седмица
Виж целия пост
# 294
Ммммм, керамичния поднос за сервиране искам.

Хареса ми и свещник под формата на елха.


И на мен свещникът много ми хареса.
Виж целия пост
# 295
Тениската от 6лв. в новия каталог, в другия цвят "налични също" тъмносиня ли е?
Виж целия пост
# 296
Напишете някъде с големи букви,че всички Пепко са със ЗС...наистина стана досадно ...
Виж целия пост
# 297
Здравейте! Подплатени детски дънки заредиха ли? Миналата година (още от бебешката номерация) бях взела едни страхотни, с мек полар отвътре. Много искам да пуснат пак, бяха страшно сполучливи и качествени!
Виж целия пост
# 298
Имаше подплатени дънки за момиче със сигурност- 104-134 , вътре обаче са с памучна подплата шарена( аз ги предпочитам, че не запарват толкова). По спомен са към 15-17лв.
Виж целия пост
# 299
При мен не се зареди цялата брошура 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия