Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 300
Търсих нощните лампи,но ги няма при нас.Купих си тези две сладурчета
Видях,че има адски много ароматизирани свещи,някой може ли да се включи с отзиви кои миришат силно като са запалени?
Виж целия пост
# 301
Скрит текст:




Някой ако види този керамичен поднос и свещника с елхата във Варна (най-добре Колхозен или Осми Приморски) може ли пише?
Виж целия пост
# 302
Някой търсеше масички


София в магазина на овча купел
Виж целия пост
# 303
Керамичен поднос и елха-свещник с две чашки няма в Делта планет мол.
Снимах някои неща



Свещите в чаша ухаят чудесно, но не купих, няма на кого да подаря такъв тип неща.
Виж целия пост
# 304
В Мега мол какво е работното време по последни данни?
Виж целия пост
# 305
Мега мол и Парадайс се пръскат по шевовете от стока. Не гледах работни време
Виж целия пост
# 306
Скрит текст:


Някой ако види този керамичен поднос и свещника с елхата във Варна (най-добре Колхозен или Осми Приморски) може ли пише?
[/quote

Свещеникът с елхата го има на Колхозния пазар. Току що взех един.
Виж целия пост
# 307
Масичките с каква височина са?Търся точно такава ,как съм ги пропуснала в каталога.
Виж целия пост
# 308
Масичките с каква височина са?Търся точно такава ,как съм ги пропуснала в каталога.
Малки са вижда се размера 33*33*43 ( 43 см е височината) тези в кутия
Кръглите с огледалното дъно  37*37*45
Квадратните незнам колко са
За другите отново са нисички
Виж целия пост
# 309
Масичка - поднос е катранено черна и това ме отказа, малка и ниска е.
Виж целия пост
# 310
Здравейте, моя въпрос е сканират ли сертификатите в магазините на Пепко или само ги поглеждат?
Виж целия пост
# 311
Поглеждат ги.
Виж целия пост
# 312
На мен ми го и сканират в някой магазини.
Виж целия пост
# 313
Днес никой не ми го потърси в Пепко Пловдив /Ритейл Парк Тракия/.
Виж целия пост
# 314
И мен днес не ме провериха в Пепко в Мусагеница, явно проверяването е на някакъв избирателен принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия