Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 390
Аз имам такъв сушилник, ползвам го пролетта някъде, до сега не е мръднал, няма никъде обелено, надраскано и т.н. За тези пари е супер, а и събира доста съдове.
Виж целия пост
# 391
А дали има снимка на този сушилник в брошура?
Виж целия пост
# 392
Тъкмо имах път в района на близък мол, то пък работело от 11 Пепко? Ей, лоша работа.
Ще видим в кварталното дали ще вляза, да нямат някоя изненада и те.
Да не е бил Тракия Плаза в Пловдив? Че някъде май мернах, че като цяло Молът щял да си отваря в 11ч вече.. 🙄
Виж целия пост
# 393
Мисля, че този път просто в Заповедта нямаше изключение за дрогериите и съответно, щом са над 300 кв. м или в Мол, няма изключения...
Напротив, има.
Интересно как бяха отворени преди, когато реално работеха само хранителни, аптеки и дрогерии, щом не са регистрирани като такива.
Виж целия пост
# 394
Последното което четох е, че в моловоте работят само хранителни магазини, дрогерии и прочие, които са с отделен вход...Но може и да е имало промени или да не съм дочела...
Виж целия пост
# 395
Последното което четох е, че в моловоте работят само хранителни магазини, дрогерии и прочие, които са с отделен вход...Но може и да е имало промени или да не съм дочела...
Ама, моля ти се! Всички магазини в мола работят. Това, за което имаш спомен  вече не помня за кога важеше.

Ще се завъртя утре-вдругиден да видя тези сушилници за чинии. Що така нямам спомен да съм ги мяркала? Thinking
Виж целия пост
# 396
Вики, изобщо не съм се изразила ясно 😆 Имах предвид, че хора без зелен сертификат евентуално могат да влизат в такъв тип магазини в мол- само ако имат отделен вход. Не че другите магазини в моловете изобщо не работят... 😅Преди месец и половина за последно четох заповеди...не задълбочих много, защото в близкия до нас мол и без това не пускаха до дрогерии без сертификат, а и отделен вход нямат. 🙂
Виж целия пост
# 397
Не, в Марково тепе. Просто минавах от там и реших да вляза, но не ми се чакаше до 11. Преди отваряха в 10. Пепко. Иначе молът е отворен, но някои магазини, Уайкики също, отварят по-късно.
Виж целия пост
# 398
Такъв черен сушилник за съдове много хубав...мернах днес б брошурата на Кауфланд мисля...
Но нз колко струва..
Извинявам се В Метро е бил..
Фереро е...на 2 нива 54 лв..
Със сигурност в Рерсо не е толкова 😊
Виж целия пост
# 399

Купих си черния сушилник от Пепко. Оглеждайте ги, защото имаше един леко изкривен.
Виж целия пост
# 400

Купих си черния сушилник от Пепко. Оглеждайте ги, защото имаше един леко изкривен.
Може ли снимка
Виж целия пост
# 401
Аз мога да снимам моя малко по-късно. Не помня колко струваше, но беше под 20лв.
Виж целия пост
# 402
Ето
Виж целия пост
# 403
Много нюню...явно е за хора със съдомиални.
Виж целия пост
# 404
Ии трябва да се отбия, точно такова мини ми трябва, че ползваме едно икейско, ама това изглежда по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия