Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 405
И за нас е мини, но външния вид надделя.
Виж целия пост
# 406
А намери ли се този комплект с Мики Маус :

Спомням си, че някой търсеше и днес го видях в Мега МОЛ, ако иска утре да мина да взема.
Виж целия пост
# 407
Ще кажете ли добри думи за металните сламки, шарени 4 бр+ четчица за миене? 🙂 Допадат ми, но дали има обезценяване, потъмняване след известна употреба? Би трябвало да си запазват външния вид, но знам ли...
Виж целия пост
# 408
Надявах се утре да има нова брошура, ама не. Явно сега покрай коледните празници ще е така.
Виж целия пост
# 409
А намери ли се този комплект с Мики Маус :

Спомням си, че някой търсеше и днес го видях в Мега МОЛ, ако иска утре да мина да взема.
Аз много искам,даже два комплекта.В Русе не мога да намеря вече от много време.Ако е удобно на някой да ми купи и изпрати със Спиди и наложен платеж,ще съм много благодарна
Виж целия пост
# 410
Късно го виждам, Зори, но ще мина да взема ако има и ще ти пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Коледните топки с Мики маус ги има в Русе в магазина в мола и този на центъра.
Моята търсена полицейска кола няма шанс да я намеря...
Виж целия пост
# 412
Коледните топки с Мики маус ги има в Русе в магазина в мола и този на центъра.
Моята търсена полицейска кола няма шанс да я намеря...
Е, тогава да не бързам да ги пращам, ще се спести доставката…
Полицейската кола и при нас я няма (Мега мол).
Виж целия пост
# 413
Коледните топки с Мики маус ги има в Русе в магазина в мола и този на центъра.
Моята търсена полицейска кола няма шанс да я намеря...
Ще проверя тези дни и аз и ако има направо ще взема. Ако се дублира ще я върна
Виж целия пост
# 414
Понеделник пак съм в Пепко, Пийк.
Виж целия пост
# 415
Златни сте ама то вече си е отчаяна работата. Не искам да ви задължавам, че пак някъде ще излезе, че занимавам целия форум със себе си. Ако ходите , моля да погледнете, но не и специално за мен да ходите.
Отново благодаря!
Виж целия пост
# 416
Пийк, пусни снимка на тази кола, да видя и аз тези дни.
Виж целия пост
# 417

Търся тази количка Sad
Детето иска само нея, а при нас в 3 магазина я няма Sad бях я купила за подарък и той я хареса и сега я няма
Виж целия пост
# 418
В петък картонените кутии за подаръци ми бяха в ръцете, но нямаше как и още обемна чанта да нося тогава. Отивам днес - всичко разграбено. Бяха поне 10-15 броя различни цветове и размери.
Дали ще заредят отново според вас?
Виж целия пост
# 419
Благодаря на всички за съдействието.Успях днес в Русе да взема последните два комплекта играчки.В два от магазините бяха изчерпани.
Beki,ако вече си ги купила да ги взема.Не ви е удобно да те занимавам да ги връщаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия