Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 420
Не се притеснявай, всеки ден пазарувам в мола, ще ги върна Hug
Мама на Нана, кутии има и в кик.
Виж целия пост
# 421
Беки, благодаря! Там нямаше подходящ размер, или малки или прекалено големи.
Виж целия пост
# 422
Момичета, да знаете какви чаши като снежни човеци е имало в пепко? Аз не мога да влизам там и пратих мъжа ми с детето да купуват подарък на приятелче. Там тя си е харесала някаква чаша снежен човек за 5лв. Той не се е съгласил да я купи и сега тя само това иска за Коледа. Дали има такива чаши още някъде?
Виж целия пост
# 423
Има едни чаши, които са с главата надолу. Снежен човек и дядо Коледа. Може би са те
Виж целия пост
# 424
Дали някъде в Пловдивско Пепко сте виждали от този клин?
Виж целия пост
# 425
Има едни чаши, които са с главата надолу. Снежен човек и дядо Коледа. Може би са те
Може, тя не можа да ми обясни.
Виж целия пост
# 426
Здравейте, в момента не мога да се сетя, имаше ли в Пепко (или Кик?) неща за домашна котка тип Катерушка, драскало, легълце или нещо такова?
Виж целия пост
# 427
Има едни чаши, които са с главата надолу. Снежен човек и дядо Коледа. Може би са те
Да,за тях ще става дума много са сладки!Като ги видях си помислих,че точно за подарък за дете са подходящи...Много са интересни!
Виж целия пост
# 428
Какво значи чашите главата надолу"? 🙂🤔 Изобщо не мога да си ги представя...
Виж целия пост
# 429
Подобни предполагам:
Виж целия пост
# 430
Ох, котето е много сладко!😍 Но...как се мият такива чаши (без съдомиялна), трудничко ми се вижда...😊
Не видях при нас такива чаши, но и минах много набързо...
Виж целия пост
# 431
В Пепко са керамични.
Виж целия пост
# 432
Такива чаши купувах миналата година от КиК.
Чашите от али, ако са поръчат сега, за Цветница може и да дойдат.
Виж целия пост
# 433
Здравейте, в момента не мога да се сетя, имаше ли в Пепко (или Кик?) неща за домашна котка тип Катерушка, драскало, легълце или нещо такова?
Виждала съм преди време легълце, одеялце, купички . Като постоянен асортимент май само котешка тоалетна има... За всеки магазин продуктите са "според зависи" Close
Виж целия пост
# 434
Грешиш, за около месец пристигат поръчките напоследък. Но не предлагам някой да ги купува, а само предположих какви може да са чашите. Явно не са такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия