Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 345
Пепко последно време се оказа голямо разочарование. Много хора, суетене и все няма това, което търсим. Вчера една приятелка ни се обади, че имало в магазина Дядо Коледа и докато отидем вече беше свършил.Всичко се разграбва за минути. Сега си търсим феичка и ако някой види в някое Пепко във Варна да пише. Ето тази феичка търсим:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 346
Издирвам сивото коледно одеало шерпа!
В кое Пепко във Варна го има?
На Чаталджа преди 2 седмици го нямаше и дори ми каза продавачката, че някои промо артикули даже и не ги получавали.
Потресох се!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 347
Издирвам сивото коледно одеало шерпа!
В кое Пепко във Варна го има?
На Чаталджа преди 2 седмици го нямаше и дори ми каза продавачката, че някои промо артикули даже и не ги получавали.
Потресох се!
Скрит текст:
И аз от доста време го търся в Софийските Пепко и го няма ☹
Виж целия пост
# 348
Знаете ли дали в момента има дамски и мъжки коледни пуловери?
Виж целия пост
# 349
Относно избеляването на материите при пране. Не е дреха, но все пак.. Беше наситено черна преди пране. На снимката е непосредствено след изваждането от пералнята. А след изсъхване е още по-избеляла.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 350
Има дамски коледен пуловер за 18лв, много е сладък.Взеха ми го за подарък.Не е много дебел и пухест.За мъжки не знам.
Виж целия пост
# 351
Някой взимал ли си е коледни чорапки от там и какви са ви мненията? Стават ли за подаръци за роднини?
Виж целия пост
# 352
Взимала съм за нас,хубави са.Дебелички са доста едните ,стават според мен.Особено ако роднините ви не носят само от Калцедония нагоре .
Виж целия пост
# 353
Снощи минах през Пепко да купя един ароматен к-т, щерката да подарява на дружка за Коледа. В Приморски Варна бяха останали само златисти.
Много бедно откъм коледни украси, исках червени играчки за елха, нищо не харесах.
Абсолютно никакви дамски коледни чорапи няма. Никакви коледни пижами.. едни умряли сиви долници с някакво подобие на коледна шарка.
Иначе народ-народ, че и опашки на двете каси.
Нещо вече го понамразих този магазин Joy

Взех си най-обикновен чорапогащник за под дънките, че бая застудя. Та поне той бива, не се скъса на първото обуване 🤣🤣 В кутийка са 2 чорапогащника за 2 лв.
Виж целия пост
# 354
Киса, пазиш ли кутийката?
Виж целия пост
# 355
Киса, пазиш ли кутийката?

Да, ако не забравя ще снимам.


Виж целия пост
# 356
Здравейте искам да попитам за пепкото в Пазарджик където е до дм искат ли сертификат и горе в китайския?
Виж целия пост
# 357
По принцип във всички искат, но е въпрос на късмет дали ще ти търсят точно когато ти си там.
Виж целия пост
# 358
Значи Пепко в Парадайс е пълен ужас просто, нуждаят се от още персонал. 12 човека опашка стана днес и само 1 касиерка. Имаше проблем с единия продукт на едната жена, ходи да търси друг ли, не знам какво стана, после чаши  опаковаше на друга...
Виж целия пост
# 359
Случвало ми се е същото във варненски...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия