Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 360
И на мен....само че преди сертификатите  Sad
Виж целия пост
# 361
Сега губят един човек, който трябва да стои на входа
Виж целия пост
# 362
В Парадайс няма човек на входа, в Мол България също няма човек на входа.
Виж целия пост
# 363
В Парадайс няма човек на входа, в Мол България също няма човек на входа.
Аз като ходих, имаше и ми скандираха кода
Виж целия пост
# 364
Днес нямаше, въобще досега никъде в техен магазин, който е в мол не са ме проверявали. 😀
Виж целия пост
# 365
Мен също Пепко в мол не са ме проверявали, но на входа на мола, да.
В нашето Пепко, което не е в мол, също ми сканираха сертификата.
Виж целия пост
# 366
Днес в нашия магазин видях котешка тоалетна от борова дървесина. Никога до сега не съм взимала такава, хубава ли е ? Ние купуваме бентонит по принцип.
Виж целия пост
# 367
А аз трета седмица търся силиконова тоалетна и нямат ..пробвали сме подобна на тази дървесина но отказва да ходи в нея както и в бентото.. до котка си е...
Виж целия пост
# 368
Здравейте искам да попитам за пепкото в Пазарджик където е до дм искат ли сертификат и горе в китайския?
В Пепко искат и са доста стриктни. За китайския не знам.
Виж целия пост
# 369
Здравейте! Отчаяно търся тази пижама, дали някоя от вас я е купила и не смята да я носи? Естествено, изчерпани са навсякъде из страната Sad Трябва ми М-Л
Виж целия пост
# 370
Здравейте, записвам се и аз да следя темата. Вчера за първи път бях в Пепко в мол България,от толкова време искам да отида и все не стигам 😀,много неща бяха поизкупени,исках да попитам,някой да има впечатления кой магазин в София е най-зареден и най-голям? Както и мнения относно качеството на дрешките,взех вчера за децата,но тепърва ще разбера какво е качеството. Благодаря на всички, които ще се включат. Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Мол България е много по-зареден от Парадайс. Иначе от моловете, мисля, че в Ринга е най-добре.
Специално най-зареденият, в който аз съм била е този в Пловдив на Южен. 😃
Виж целия пост
# 372

Търся тази количка Sad
Детето иска само нея, а при нас в 3 магазина я няма Sad бях я купила за подарък и той я хареса и сега я няма
Виж целия пост
# 373
Момичета, прощавайте, ако вече е питано, ала, чудех се дали е нужен зелен сертификат за Пепко Пловдив Тракия/Т-маркет срещу Олимпия?

Благодаря
Виж целия пост
# 374
Момичета, прощавайте, ако вече е питано, ала, чудех се дали е нужен зелен сертификат за Пепко Пловдив Тракия/Т-маркет срещу Олимпия?

Благодаря
да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия