Прахосмукачка робот - 22

  • 71 950
  • 751
# 210
Здравейте, и аз току що поръчах Dream d9 от emag...
Четох, четох и реших да е тази,благодарение на мненията от групата. Дано да остана доволна. На всички с новата придобивка със здраве да си ги ползваме!
Виж целия пост
# 211
Момичета, тази цена за Ilife 80 реална ли е?
Не съм много запозната с роботите, тепърва ще купувам. Дотук прочетох за Роборок S5 Simple Smile Свърши в Емаг и тепърва ще дебна от някъде. Засега поръчах Dream D9 по отзиви от тук.
Виж целия пост
# 212
Хайде и аз се записвам с поръчка на Dream d9 от emag. Дано сме направили правилния избор, но мисля, че цената си заслужава за този робот.
Виж целия пост
# 213
И аз успях да се докопам до Dreame D9. Много добре я бяхте описали и май до 500лв е най-добрият продукт, който може да се купи.
Виж целия пост
# 214
Какво мислите за iRobot Roomba i3+ (i3554) ?
Виж целия пост
# 215
https://www.technopolis.bg/bg/Prahosmukachki-roboti/PRAHOSMUKACh … E5-BLACK/p/815658
Има намаление, но не мога да се ориентирам този модел минава ли прагове?
Виж целия пост
# 216
Аз поръчах roborock S5 Max I S6 Maxv и сега трябва да реша коя да оставя за мен коя за майка ми. Моля помогнете
Виж целия пост
# 217
https://technika.bg/product/29327/robot-prahosmukachka-xiaomi-dr … h-14-senzora.html
този робот ли поръчате?
или друг модел.
Вчера не успях да се вредя, да опитам сега?
Видях че е друг модела.
https://mobisector.com/xiaomi-dreame-d9-lds-prahosmukachka-robot
А този сайт дали е ОК?
Виж целия пост
# 218
Дама Трефа, преди около два месеца закупихме Dreame F9, повлияна от мнението на Бенджи Simple Smile. Изключително доволна съм, пускаме го първо на сухо почистване, и след това на мокро. След чистенето на всяка стая изпирам мопа. Учудвам се на мненията на потребители, които се оплакват, че мопа замазвал.  У нас няма такова нещо, много съм доволна. Ние нямаме домашни любимци, детето ми е голямо, може би и това има значение. Съжалявам само, че не сме си купили робота по рано. ММ от около 2 години искаше да купи, а аз бях против. Поръчах го от Техника.бг за 400лв.
Виж целия пост
# 219
Здравейте,
Тъй като май прекалих с четенето и колебаенето..
Роботът Roomba E5, ще ми върши ли работа само за сухо почистване-нямаме килими и дом животни?
Виж целия пост
# 220
Абсолютно подкрепям мнението за Dreame F9! Аз също съм много доволна!
Виж целия пост
# 221
Аз си взех на 11.11 от Алито 360 S7 за 323 лв. Беше от склад от Полша и пристигна на 20.11.  Запомня карти, има зони, които да не се чистят, систематична е. Засега съм супер доволна
Виж целия пост
# 222
Здравейте, от 2015 г. имам neato, но от днес вече трябва да купувам нов. Много бях доволна от neato като за това време съм му купувал само батерия и сега се чудя какъв да купя. Има ли някой с neato по-нов модел? А има ли някой, който може да сравни neato с друг робот и евентуално да ми препоръча? Ще бъда много благодарна за мнения и препоръки
Виж целия пост
# 223
Какъв ароматизатор ползвате,когато чистите с мопа?
Виж целия пост
# 224
По съвет на дамите в темата пълня резервоарчето с дестилирана вода(купих 2л. от DM за 1.35лв). Върху  мопа слагам Пронто за дърво, с него чистя ламината и паркета от години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия