Прахосмукачка робот - 22

  • 71 948
  • 751
# 195
Не, няма Grinning
Виж целия пост
# 196
Здравейте,
Бих искала да попитам по-опитните, Dream D9 как се справя с тъмен, почти черен под?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 197
От голямото вълнение, все още не съм го свързала с приложението, опитах няколко пъти, но все не се получаваше. Дава параметрите, с които може да работи. Някакви идеи?
Друг проблем обаче в момента не ми дава мира. Днес, чисти за кратко, свети за батерия, отива на станцията или го поставям. Зарежда точно 20сек., след което и станцията не свети и робота.
Може би приложениято на Айробот е слабото им място, не знам как е при останалите марки, но си трябват нерви и време за свързването му, а и често има бъгове по него, но това е друга тема… Не разбирам обаче за какви параметри говориш? С какъв телефон си? Аз съм с Айфон и не си спомням да ми е искало определени характеристики.
Когато 896 отиде на станцията, свети около минути и загасва (но си зарежда), докато и7+ свети през цялото време на зареждането - една светлина се върти около бутона clean. Не знам и3 на кой принцип е, но тук има потребители, които ползват модела - нека кажат.
Виж целия пост
# 198
Здравейте,
Бих искала да попитам по-опитните, Dream D9 как се справя с тъмен, почти черен под?
Благодаря предварително!

Килим с тъмно кафяви кръгове ги минава без ядове. Нямам чисто черен под.
Виж целия пост
# 199
Наблюдавам няколко роботчета в Емаг, Dream D9 за една седмица се качи с 73 лв.
Sunglasses Ко прайм сега?
Виж целия пост
# 200
Наблюдавам няколко роботчета в Емаг, Dream D9 за една седмица се качи с 73 лв.
Sunglasses Ко прайм сега?
Mask Идва черен петък и ще я свалят със 100 лв.
Виж целия пост
# 201
Наблюдавам няколко роботчета в Емаг, Dream D9 за една седмица се качи с 73 лв.
Sunglasses Ко прайм сега?
Днес един младеж го каза по тв, точно за роботите.Направил приложение да следиш цените на стоки, които те интересуват,да ги следиш ценово.
Каза,че цената на модела е бил евтин, малко преди черния петък се е вдигнал и сега уж ще го намалят Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Плачат за КЗК емаг. Не че вече не са били наказвани по този повод.
Виж целия пост
# 203
И аз следя един робот в Емаг и преди  беше на 875лв вдигнаха го на 1199лв за един час и сега гледам че ще го налят на 799лв 😂😂😂ама пак ще го взема
Виж целия пост
# 204
Ей, големи мошеници.
От утре почват и в Технополис, но май нямат голям избор. Следете и брос.бг и кой беше другия?  Има ги в първият пост
Виж целия пост
# 205
А тази Dream d9 по-добра ли е от irobot 692? Той е намален в Зора.
Виж целия пост
# 206
Дами, не че нещо, но D9 в емаг се предлага от :
 Предлаган и с доставка от: Ultra Retail
Aко не сте разбрали - емаг е оферта, ако стоката, която гледате се предлага от емаг.
Виж целия пост
# 207
Дами, не че нещо, но D9 в емаг се предлага от :
 Предлаган и с доставка от: Ultra Retail
Aко не сте разбрали - емаг е оферта, ако стоката, която гледате се предлага от емаг.

Да аз говоря за стока предлагана от ЕМаг.
Виж целия пост
# 208
Поръчах Dreame D9 току-що от Емаг за 449 лева.
Виж целия пост
# 209
Да, цената е добра и се предлага от емаг.
Налазвайте, докато има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия