Прахосмукачка робот - 22

  • 71 951
  • 751
# 585
От няколко дни ми е влязла една мисъл, мога ли на Роборок S5 Max да сложа четка от Роборок S7 MAX?
Ние сме с дълги коси и доста се оплитат около четката, а около силиконовата не било така, за това съм се замислила.
Виж целия пост
# 586
Спиди доставяха последно от евроскладовете. Би трябвало да получите съобщение от куриера. Не са бг пощи
Виж целия пост
# 587
Някой да е връщал робот за сервиз на Емаг? Сега като дойде куриера видях, че го пращат чак в Букурещ. Що така?
Виж целия пост
# 588
Някой да е връщал робот за сервиз на Емаг? Сега като дойде куриера видях, че го пращат чак в Букурещ. Що така?
Защото оттам идват и там се връщат.Магазина е румънски
Виж целия пост
# 589
Защото оттам идват и там се връщат.Магазина е румънски
Това ясно, но в гаранционните листове пише, че работят с Пан сервиз. Просто се учудих, че няма да ползват този, ми ще пътува до Румъния и в такъв случай предполагам, че ще се проточат доста нещата.
Виж целия пост
# 590
По закон ремонта е 30 дни.Подготви се за толкова.Ако свърши по-рано ,супер!
Виж целия пост
# 591
Някой да е връщал робот за сервиз на Емаг? Сега като дойде куриера видях, че го пращат чак в Букурещ. Що така?

Аз. Да, в Букурещ е сервизът.
Моята я върнаха бързо – за 7 или 10 дни беше, не помня вече. Много приятно ме изненадаха.
Виж целия пост
# 592
Добро утро, момичета.

Спряла съм се на модел xiaomi roborock s7, но никъде не открих отговор на моят въпрос и искам да се допитам до вас. На всякъде пише, че чисти и килими, но никъде не се уточнява какъв тип килими. За мокетен ми е ясно, но с тип персийски и тези белгийските , които са с много гъсти нишки дали ще се справи? Някоя от вас дали има опит с такива подови настилки? Аз ще питам и в представителството, но търся хора с опит преди това.
Благодаря предварително и приятен ден.
Виж целия пост
# 593
Аз имам S5 и се справя много добре с килими (моя е с много гъсти нишки, високо около 0.5 -1см (моя е Арте Еспина, холандски са).
Виж целия пост
# 594
Персийският килим не създава никакъв проблем на робота, моят е друг модел, но предполагам е същото.
Виж целия пост
# 595
Персийският килим не създава никакъв проблем на робота, моят е друг модел, но предполагам е същото.

Питането ми беше дали се справя с чистенето на такъв тип килим, защото са с голяма гъстота на нишките, не е като мокет или паркат.

От отговорът ви разбирам, че няма проблем с почистването и се справя чудесно.
Виж целия пост
# 596
Пристигнаха ми прахосмукачките робот irobot 671, от Амазон.  Купих 2 бр, състояние добро, по описания бяха преопаковани. Дойдоха - едната с лепенките, другата без, чисто нови, в оригинални опаковка. Много съм доволна, излязоха по 210лв с доставката до Бг от превозвач
Виж целия пост
# 597
Верче, верно ли има irobot за 210 лв.? Я пробвай моля и ако си доволна пусни линк да ги видим. А твоите си ги ползвай със здраве!
Виж целия пост
# 598
Има, да, водят се складови бройки. Трябва добре да се чете описанието, защото има някои използвани, както казах моите се водеха като преопаковани. Дойдоха чисто нови, то си личи. 6кг тежат х 3лв на кг идва доставката - тотал 210лв.
Тествам го в момента.
Цената беше 108 евро, имаше 10% отстъпка, а в момента има 20%!
Ето
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B079QM5GL9/ref=ox_sc_act_image_12? … 1PHF7ZO&psc=1


Има и други модели на марката, както и на xiaomi, cecotec И други.
Виж целия пост
# 599
Благодаря за линка! А доставката как стана? Сподели моля и първи впечатления от почистването, (ако предпочиташ на лични), че яко ме зариби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия