Прахосмукачка робот - 22

  • 71 950
  • 751
# 600
Поръчайте ги директно до Бг!Така,ако се случи нещо с нея/дефект,ремонт и т.н/те си поемат транспорта до Германия. Иначе вие трябва да я пратите за ваша сметка до Германия. Разликата с превозвача е не повече от 15евро,но спокойствието си заслужава .
Виж целия пост
# 601
Има, да, водят се складови бройки. Трябва добре да се чете описанието, защото има някои използвани, както казах моите се водеха като преопаковани. Дойдоха чисто нови, то си личи. 6кг тежат х 3лв на кг идва доставката - тотал 210лв.
Тествам го в момента.
Цената беше 108 евро, имаше 10% отстъпка, а в момента има 20%!
Ето
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B079QM5GL9/ref=ox_sc_act_image_12? … 7ZO&psc=1


Има и други модели на марката, както и на xiaomi, cecotec И други.
Аз че съм блондинка, блондинка съм, че не пазарувам в амазон също е верно, но като кликна на този линк излизат няколко употребявани работа по 87,66 евро и след това нови от 319 евро нагоре. Къде греша?
Виж целия пост
# 602
Здравейте!
Продавам моята прахосмукачка робот Xiaomi Dream D9 Pro. Без забележки е. След проблем ми върнаха чисто нова и е на 3-4 ползвания. Ако някой има интерес нека пише на лично съобщение.
Виж целия пост
# 603
Използвай филтрите и си избери състояние very good & like new

И после с гугъл преводач аз чета описанията и си избирам робот.

Доставката я избрах до офис на превозвач (Габиели).

Първото почистване приключи с изтощена батерия, след час и половина. Това е третата ми марка робот прахосмукачка и напълно различна от другите. Хаотична е, върти се като муха, но събра пълен контейнер Flushed при положение,  че друг робот чисти тази площ. Но трябва да отбележа, че има камина, от която се вдига доста прах, има и килим. Изключително лесно преодолява прагове. Килимът е много шарен, с доста тъмни нюанси - никакъв проблем! Батерията се беше източила и беше спряла по средата на стаята. Xiaomi се прибираше на станцията да се зареди и тогава продължаваше. Сега тази не го направи, но и аз още не съм напълно наясно с всичко по нея.
Виж целия пост
# 604
Здравейте!
Продавам моята прахосмукачка робот Xiaomi Dream D9 Pro. Без забележки е. След проблем ми върнаха чисто нова и е на 3-4 ползвания. Ако някой има интерес нека пише на лично съобщение.
А защо я продавате?( ако е идобно да попитам, разбира се).Не Ви харесва или друга причина?



Ще купувам нов робот, но искам да е последователен, да прави карта и да чисти схематично, не хаотично.Също с моп.
Виж целия пост
# 605
ДХЗ продавам го защото  ми подариха и още един. Сега имам D9 Pro, който аз си бях купила и даде дефект и ми го смениха с чисто нов и междувременно подарен S5 Max. Два робота не са ми нужни тъй като имам само един етаж и не мога да намеря място на другия. D9 Pro не е хаотичен, работи си систематично. Има виртуална стена. За функция моп нищо не мога да кажа тъй като не съм го пробвала. Мопчето си е в кашона. Аз съм много доволна от роботчето.
Виж целия пост
# 606
Здравейте  , т.ябва ми вашето компетентно мнение. Търся робот за Прозорци, не мога да намеря подробности.
Някой от вас да ползва и е доволен? Благодаря
Виж целия пост
# 607
Здравейте  , т.ябва ми вашето компетентно мнение. Търся робот за Прозорци, не мога да намеря подробности.
Някой от вас да ползва и е доволен? Благодаря
Има си тема за робот за прозорци. Задай въпроса там.
Виж целия пост
# 608
Здравейте! Може ли мнения относно характеристиките на роботите от линковете по-долу? Има ли съществена разлика между първите два и читав ли е третият?

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … er-cleaning-robot

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … er-cleaning-robot

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … obot-viomi-v3-max

Предвартелно благодаря!
Виж целия пост
# 609
Здравейте! Какво означава тази грешка?
Виж целия пост
# 610
Do not disturb mode - режим, при който робота не работи. При мен беше зададен от 22.00 до 8.00ч., но го изключих.
Виж целия пост
# 611
Здравейте! Може ли мнения относно характеристиките на роботите от линковете по-долу? Има ли съществена разлика между първите два и читав ли е третият?

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … er-cleaning-robot

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … er-cleaning-robot

https://top4mobile.bg/Katalog/430/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … obot-viomi-v3-max

Предвартелно благодаря!

Не знам колко е читаво Viomi -то но все ще е по-добре от другите два. При него имаш запазване на карта, планиране на график, два вида движение при миене и не на последно място по-голяма батерия, по-голяма всмукателна мощност. Ти си прецени колко пари ти се дават. Ако на мен тавана ми е около цената на това Виоми, щях да избера него пред другите два.
Виж целия пост
# 612
Do not disturb mode - режим, при който робота не работи. При мен беше зададен от 22.00 до 8.00ч., но го изключих.
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 613
....Не знам колко е читаво Viomi -то но все ще е по-добре от другите два. При него имаш запазване на карта, планиране на график, два вида движение при миене и не на последно място по-голяма батерия, по-голяма всмукателна мощност. Ти си прецени колко пари ти се дават. Ако на мен тавана ми е около цената на това Виоми, щях да избера него пред другите два.

Много благодаря за включването! Надявах се и на други, но нищо.
Работата е там, че ползвам Румба от 7 години, серията е 680. Два пъти съм сменяла батерия /сега плаче за нова, а струва 150 лв., поне толкова беше преди две години/, колелцето и четките не ги броя, зарядната станция сменях също, вътре в самото устройство изцяло ми подменяха частта с въртящите се валове или както там се казват. Мисля да не я обслужвам повече. Затова сега реших да дам по-малко пари и просто да я сменям като сдаде багажа. Не искам да мие, но сега видях, че единият модел от по-евтините има тази функция. Чудя се дали да взема него, или по-евтиният модел без миене. Та така. По-евтиният го има дъщеря ми, безшумен е, тя е доволна. На мен хем ми се иска нещо по-хубаво, хем се отказвам поради споменатите по-горе доводи. Ако можете да ми предложите нещо друго в този ценови диапазон, но пък по-качествено, ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 614
За модел не знам, но сайта не ми е ок на мен . Не съм сигурна че ще ти го обслужат ако даде дефект.
Щом ще даваш немалко пари, защо не вземеш от читав сайт, за който ще си спокойна, че ще оправи дефект при рекламация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия