НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 234
  • 738
# 390
Моята приятелка дето роди нормално при планирано секцио не можа да се придвижи до болницата навреме. Бебето тръгна предсрочно, нещо бяха празнували, мъжът и беше пил, таксита не искат да катерят до Бояна зимата ей такива неща, едва ли ще се случи, ама понеже го знам го мисля Simple Smile
Извинявай, че съм те притеснила.
Виж целия пост
# 391
Моята приятелка дето роди нормално при планирано секцио не можа да се придвижи до болницата навреме. Нещо бяха празнували, мъжът и беше пил, таксита не искат да катерят до Бояна зимата ей такива неща, едва ли ще се случи, ама понеже го знам го мисля Simple Smile
Извинявай, че съм те притеснила.

А да, ти беше писала, Одри:) Ами да, ама освен ако главата не се подава, не знам що да не може секцио.. В крайна сметка някои преминават към секцио дето се вика и при неефективни напъни което си е последната фаза
Виж целия пост
# 392
Всякакви случаи има.
Аз съм със серклаж и докторката ми е казала, пукнат ли се водите веднага към болницата. Бебето е седалищно, първото раждане пак беше спешно секцио. Дано стигнем достатъчно бързо, като дойде момента.
Виж целия пост
# 393
Честита да е Мила! Simple Smile
Повечето ми приятелки, с планирана дата , родиха ден преди секциото. Явно от притеснение и мислене, сами си тръгват бебетата.
Аз имам чувството, че точно това ще ми се случи, бебето да тръгне в деня преди датата за секциото, даже снощи го казах на мъжа ми. Не знам дали ще успея да дочакам датата другата седмица, ама вече от болки в сухожилията и опъване не мога да ходя даже. Тая нощ бях сигурна, че днес ще иска да излиза вече. Толкова ниско го усещам. А АГ вика разхождай се повече... Как да стане тая работа, не ми е ясно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 394
Понеже и аз бях планувана за секцио,бях сигурна,че ще тръгне по-рано беба
После решихме,че ще пробвам нормално и раждането тръгна след махането на серклажа.В последните дни преди раждането нямах контркации,но като признак можа да кажа,че едва пишках,яко ми стискаше мехура.
Ако имате време,изгледайте лекциите на Елена Василева за дишане по време за раждане,помогнаха ми много,особено за напъните. Поздрави от Бояна
Виж целия пост
# 395
боже че е сладка Simple Smile още не зацепвам как се побира това нещо сладко в корем

пс Аляска защо секцио си не разбрах аз последно
Виж целия пост
# 396
не знам още дали ще сум секцио. имам проблем с хемороиди и бях с нетърпими болки, заради които стигнах до спешното. Не можех да стана. Вецев смятай щом от агитиране за естествено се разколеба като ме видя…  но пък след антибиотик ми вика айде да видим как вървят нещата и пак ще помислим.

Ама тва дет вика че принципно за бебетата било триста пъти по сигурно свкциото не ми излиза от главата и НЕ ЗНАМ! Simple Smile

P.S. Абе Бочинка, плацента зрялост мери ли ти Вецев ?
Виж целия пост
# 397
не знам още дали ще сум секцио. имам проблем с хемороиди и бях с нетърпими болки, заради които стигнах до спешното. Не можех да стана. Вецев смятай щом от агитиране за естествено се разколеба като ме видя…  но пък след антибиотик ми вика айде да видим как вървят нещата и пак ще помислим.

Ама тва дет вика че принципно за бебетата било триста пъти по сигурно свкциото не ми излиза от главата и НЕ ЗНАМ! Simple Smile

P.S. Абе Бочинка, плацента зрялост мери ли ти Вецев ?

Аз също имах драми с хемороиди,но учудващо след раждането не са се обаждали щ,а се подготвих с флебодия и цикадридина предварително 🤣
Виж целия пост
# 398
аз също се оказа че имам хемороид , ония ден го набарах докато си мих сетихте се 😂само ме сърби , не ме боли.
Иначе плацентата Вецев си я мери и си пише някви негови си неща , ти се зачиташ толкова много в всякакви дивотии че вече ще те хокам Simple Smile вземи се спри. Ако имаше презряла плацента нямаше да те остави Вецев.Don’t worry.
Иначе кога ще решавате как ще раждаш ?
Виж целия пост
# 399
Ми не ми е казал точно кога. Каза ми да си избирам дата след 24ти и аз си избрах.

Иска да види как вървят нещата ама то реално освен тоя хемороид не знам кои са другите “неща”. Ако ме разбираш 😀

Браво на тебе че ще се пробваш естествено. Може и аз така да направв ще видим.
Виж целия пост
# 400
мисълта ми беше кога ще решите дали си секцио или нормално Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Здравейте,момичета! Първо да са ви честити всички новодошли бебчета и да растят здрави и щастливи! ☺

Второ: От вчера съм на свобода, минах и през тоя гаден ковид..то през какво ли не минах,но както и да е. Остана ми само запушения нос и гадните храчки в гърлото. Вчера бях на преглед и тонове, бебче върви по-малък..според аг и ковида е повлиял, но всичко си му е наред. Водите бяха ок..каза да спра магнерода. След това отидох на тонове... супер много контракции,   сестрата като видя и ми викаа дано издържиш още малко. Ааа да кажа,че вчера беше старата ми дата за секцио,но заради тъпия вирус се отложи... Та АГ като видя тоновете ии пак ми каза да пия Магнерод....А днес цял ден МАММКА МУ ме боли корема и е камък, не е на интервали от време.. просто постоянна болка, която е като все едно ми идва.. Страх ме е да тръгне по-рано, не искам спешно секцио... Та оплаках се, сори..
Виж целия пост
# 402
чувала съм че от ковид по малки вървят , не знам що.
Не се напрягай . Почивай повече. Колко дена още трябва да изкреташ до датата ?
Виж целия пост
# 403
Утре ще ходя пак на тонове и ще разбера. Но в началото на седмицата ще е
Виж целия пост
# 404
стисаме ти шийката всички да не излиза Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия