НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 237
  • 738
# 375
Момичета, онлайн лекция с Ася за зимните бебета : https://www.facebook.com/1naum/videos/3175405959407070
Виж целия пост
# 376
Добре дошло, малко адашче Simple Smile аз бях убедена, че ще пишеш с новини като прочетох как са ти контракциите Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Честита да е Мила Simple Smile (пак да кажа, че много харесвам името)!

То вярно, че по-рано излизат госпожиците, почти само младежи останаха Simple Smile !!
Виж целия пост
# 378
то наистина останаха само момчета и няколко девойки Simple Smile ама и моята ще се появи бая преди термин. Вече си я чакам че не се разбирасе с нощното ритане 😂
Виж целия пост
# 379
Честита да е Мила и от мен ! Да е жива и здрава и много да радва мама и тати! 🎉🎀😍❤

Днес бях на тонове. Правихме ги два пъти, понеже не се харесаха. Говорихме с лекаря и насрочихме дата, така че живот и здраве другата седмица ще гушкам мъничето. 😍
Виж целия пост
# 380
Честита Мила!!! Да сте здрави и безкрайно щастливи! Heart
Евала на мъжа ти как си е спал сладко Grinning

Роди се още една Мила, 3550гр и 50см. Приеха ме с 5см разкритие и за 3 часа горе долу се роди от приема. Болка си имаше, нищо че е второ, но вече я забравих. Избра си датата на брат си, само месеца е друг де. Но в нашето семеййство 4 е свещена цифра вече! Heart
Виж целия пост
# 381
Не само си беше спокоен моят мъж, ами сутринта още не му се вярваше и ме пита дали не искам да си хвана такси. После събудихме малкия и той така искаше да ме праща за такси. Големи хубавци си имам. Heart Eyes

Не споделих по-рано за вчера какво забелязах - разтроен стомах на няколко пъти и вечерта много активно бебе, както не беше от много време. Явно са били знаци за раждането.

Друго в Шейново - толкова правила издиктуваха, че не ги запомних всички. Но общо взето от сутринта до вечерта са само с майките, а ако го искаш за през нощта - попълваш декларация, че носиш отговорност да е при теб. Днес ще я оставя за през нощта да се наспя, но от утре ако изследванията са ок - ще си я взема при мен изцяло.
Виж целия пост
# 382
Elanlli, честита госпожица! Party Time Ribbon Balloon Да е много здрава и щастлива!
Видях сутринта че си писала и че термина ти е 14-ти и си викам: "Аха, ако бебето си е избрало в рожденната му дата да има 4-ка, със сигурност ще се роди днес." След като не писа и 2-3 часа, ми беше ясно как са се развили нещата Simple Smile След като обяви и че баткото е на 4-ти, вече хептен ми светна, че няма случайни неща при вас Simple Smile
Интересно ми е сложиха ли ти някаква упойка и как усещаше контракциите след 7см. Обикновено 7-10 ги дават като най-болезнени и точно тогава жените казват: "Не мога повече, искам упойка/секцио".

Вие, които сте секцио не знам какво се панирате толкова от операцията. Аз малко контрол фрийк си падам и сега ми е тегаво като не знам това моето бебе кога ще реши да излиза и дали няма да пренося. Тези, които сме нормално имаме много неизвестни - ама тапа да падне, ама води да изтекат евентуално, ама тия контракции сега регулярни ли са и защо затихнаха след един час засичане, ама да тръгвам ли към болницата и още други такива "терзания". Виж за секциото -имате си дата, подготвяте се психически че не Х ден вече ще имате бебе и не го мислите повече Simple Smile

Онзи ден попаднах на инфо, по скоро бабини деветини, че много бебета се раждат по пълнолуние. Та то се пада този месец на 19-ти и ми влезе мухата, щото моя термин е на 28-ми, че може и аз да родя тогава 18-19-ти. Smile
Скоро почвам 37-ма седмица, магнезия го спрях още края на миналата и се започва великото чакане!
Виж целия пост
# 383
Тези, които сме нормално имаме много неизвестни - ама тапа да падне, ама води да изтекат евентуално, ама тия контракции сега регулярни ли са и защо затихнаха след един час засичане, ама да тръгвам ли към болницата и още други такива "терзания". Виж за секциото -имате си дата, подготвяте се психически че не Х ден вече ще имате бебе и не го мислите повече Simple Smile

Щото бебето я знае датата и кротко я чака Simple Smile ... ?
Всичко, което си написала си ми е напълно в нещата дето могат да ми случат и аз да им се чудя, нищо че имам дата.
Виж целия пост
# 384

Интересно ми е сложиха ли ти някаква упойка и как усещаше контракциите след 7см. Обикновено 7-10 ги дават като най-болезнени и точно тогава жените казват: "Не мога повече, искам упойка/секцио".


Исках упойка, но бях 9см и нямало за кога. А докато ме приемат, попълня документи, качат ме в родилна зала бях 7см и до 9см се търпеше някак. После става гадно, но не е непреодолимо. Въпреки, че на ум си казвах край не мога - успях. Така е с всички предполагам. Ако я няма болката няма да го има резултата, така сме устроени да раждаме. Успех!

А при секциото - мани не е лесно да знаеш и датата. Все пак снощи поспах до 3 без идеята, че после се започва.
Виж целия пост
# 385
Повечето ми приятелки, с планирана дата , родиха ден преди секциото. Явно от притеснение и мислене, сами си тръгват бебетата.
Виж целия пост
# 386
Повечето ми приятелки, с планирана дата , родиха ден преди секциото. Явно от притеснение и мислене, сами си тръгват бебетата.

Ама секцио ли родиха преди датата или нормално?

Честита Мила, да е здрава, обичана и благословена! Simple Smile

Не знам ама аз сега на прима виста съм си избрала дата евентуално за секцио само 5 дена преди термин и не знам дали не е мн кратък този период. Всмисъл дали няма да тръгне по-рано щото е бая близо до термин. А в една друга тема някой беше казал че ако тръгне нормално невинаги има време за секцио?
Виж целия пост
# 387
разбирасе че има , имам приятелка с изтекли води доста преди термин , веяерта в 12 , и секцио чак в 8 сутринта.
Виж целия пост
# 388
Секцио си родиха. Принципно има време да се подготвят.
Само една роди нормално, защото доктора й мн се забави, но тя нямаше реална причина така да ражда. Доктора му беше по-лесно секцио. Тя не държеше. В крайна сметка роди лесно и безпроблемно.
Виж целия пост
# 389
Еми да ама в другата тема кой казваше за някаква приятелка която докатп стигне от Бояна до родилното и вече не могло секцио…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия