НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 228
  • 738
# 420
Аз да ви попитам по тази тема .. Дали е възможно като тръгнат контракции да си направиш клизма вкъщи и да избегнеш такава в болницата
Виж целия пост
# 421
1 литър е клизмата в болницата.За по-малко от минута се влива.Аз издържах 2 минути и после слагах ева кю свещичка.
Виж целия пост
# 422
Жирафче защо после сложи и свещ ?
Иначе за клизмата си питайте най добре в болницата бейби , защото моя лекар е против клизми , аз си правя мелилакс по собственн желание да ми е по чисто 😂
Иначе в 1 АГ някои предлагат ека кю също или микроклизми Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Жирафче защо после сложи и свещ ?
Иначе за клизмата си питайте най добре в болницата бейби , защото моя лекар е против клизми , аз си правя мелилакс по собственн желание да ми е по чисто 😂
Иначе в 1 АГ някои предлагат ека кю също или микроклизми Simple Smile

Защото бях сигурна,че клизмата няма да ми свърши работа.Бях си сложила в куфара свещички за след клизмата и за след раждането.Сшед раждането казаха,че докато не отидем до тоалетна,няма да ни изпишат...та ми трябваха 😅 Аз имам долихоколон и при мен нещата са сложни Sad
Виж целия пост
# 424
И аз щях да питам защо клизма, като тук даже и в държавното АГ предпочитат свещички. Лично аз не съм го коментирала още с док дали и какви да си взема.
Виж целия пост
# 425
На мен пък тези свещички никога не са ми действали 🤨
Нас вчера ни изписаха, вкъщи циркът е пълен, големият батко за втори път трябва да преживее ново бебе, малкият батко реве за всичко, трудно им е Simple Smile а аз бях толкова недоспала от родилното, че ми причерняваше чак. Мила си цока доволно, бързо се научи да суче правилно и нямам щети по зърната, в момента минавам през периода на отичане на гърдите, но не е кой знае какво засега. Почна се пак въртележката Simple Smile
Виж целия пост
# 426
поне имаш опит с бебетата Simple Smile Иначе на мен никакви свещи не ми действат , нито ева кю нито най гадния забрави кво с Д почваше, тая гад като си я сложих освен болка в червото нищо друго не се случи.
За това сега карам на микроклизма, моментален ефект , без болки и дискомфорт ( само моментен след изхождане ) и не ми запецват тия гадни свещи в червата да ме дразнят.
Чудя се нещо тия дни никой не се хвали с новини Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Бочинка ти за идната седмица ли си планирана?

А с хемороид тия клизми могат ли да се ползват ? 🤣
Виж целия пост
# 428
аз след малко отивам Simple Smile хем мее дтрах хем не мее . Изобщо не разбирам кво се случва 😂
Тия клизми за толко деликатни че нищо няма да ти стане на хемороида , прочети листовката все пак де .Те на бебета се прилагат даже
Виж целия пост
# 429
Малееее, верно лиии отиваш сега! Айде стискаме всички палци всичко да минава леко и приятно Simple Smile)) УСПЕХ и чакаме днес утре да пишеш 😍📣🎈
Виж целия пост
# 430
мерси Simple Smile Ще пиша като мога или ако превъртя 😂
Виж целия пост
# 431
аз след малко отивам Simple Smile хем мее дтрах хем не мее . Изобщо не разбирам кво се случва 😂
Тия клизми за толко деликатни че нищо няма да ти стане на хемороида , прочети листовката все пак де .Те на бебета се прилагат даже

Успехх!! Дано всичко мине леко и чакаме новината☺☺☺
Виж целия пост
# 432
Дойде ли времето ,Бочи? МИслех , че ще е другата седмица. Стиснати палци да минава бързо и леко и чакаме новини.
Виж целия пост
# 433
Вярно някой трябва да се разпише скоро, че темата ни има нужда от нови пухкави попълнения. Успех, Бочи!
Виж целия пост
# 434
Бочинка,в добри ръце ще си,така че не се шашкай,трябва да се гушкате вече с принцесата.Преглътни Шейново и неудобствата там и мисли за най-важната среща в живота си Simple Smile
Последно с коя акушерка остана?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия