НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 213
  • 738
# 435
без акушерка съм , той каза че непрекъснато е до пациентките си Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Успех, Бочи! ☘ Мисли само как скоро ще гушкаш бебка 😊
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета.
Отдавна не съм писала, но ви чета. Ние сме добре. Излязохме и на няколко разходки вече. Тримата ♥ беше вълшебно!

Виждам че обсъждате клизмата… това ми е най-гадния спомен от раждането. Беше ми много гадно, направиха ми я и късно. На регулярни контракции на 2-3мин. Направиха я към 23:50, а влязох в родилна зала с напъни в 00:30. Кофти е. И да накараха ме там да чакам 10мин. Щях да се пръсна! Но все пак имаше ефект от клизмата. Което е добре за чувала съм какви ли не истории така, че е нужно да се направи. Може и да ви разрешат от вкъщи, но реално май я правят непосредствено преди раждане.
Виж целия пост
# 438
Бочинка, стискам и аз палци раждането да мине леко и така както го искаш. Ще чакам после разказ Simple Smile

Аз днес бях на преглед и съм с 1 см разкритие! Бебето е вече 2.500 Simple Smile Докато бях на тонове в стаята при мен имаше момиче, което беше още в първата фаза на раждането и ѝ вливаха система, а тя се движеше на топка за раждане. Не я питах от колко време е така, но си казах, че трябва да се въоръжа с търпение като постъпя в болницата, че няма да стане за 2-3 часа раждането, особено ако отида с малко разкритие. Именно за това ми се иска да изчакам максимално дълго, преди да тръгна към болницата - освен ако не ми изтекат водите преди контракциите.
Иначе имам от време на време контракции, но не са болезнени. Надявам се другата или по-другата седмица да се похваля и аз с бебе Simple Smile

Чакам с нетърпение и следващите бебоци да ги разпишат майките им в темата Blush
Тъй като сме вече на финала, искам да пожелая успех на всички! Да имаме леко и търпимо на болки раждане. Да се случи така, както сме си го мечтали, а дори и да има изненади, нека са приятни Simple Smile Flowers Four Leaf Clover Nature Sparkles
Виж целия пост
# 439
Наистина ли е толкова гаден тоя преглед за разкритие? А мен ме хвана шубето...колкото повече наближава толкова повече те мога са спра да го мисля 😀 😵💫
Виж целия пост
# 440
прегледа за разкритие е гаден доста да, бърка ти алеле мамо до къде
Виж целия пост
# 441
прегледа за разкритие е гаден доста да, бърка ти алеле мамо до къде

Бочинка,според мен не е само преглед,а леко разширява,за да тръгне процеса...лично мое мнение е обаче,не съм сигурна.Ако нямаш разкритие е решил да ти помогне,за да не чакаш с часове
Виж целия пост
# 442
а не така ме провери и преди няколко седмици Simple Smile Иначе сега имам 1.5 при постъпване пък той вика ще почне да те стяга към 12 а аз вече си имам контракции редовнички.
Виж целия пост
# 443
Утре сутрин ще гушкаш госпожицата Heart Eyes
Виж целия пост
# 444
бе не знам дали сутринта 😂те са толкова редовни тия контракции че не знам .Само се опитвам да разбера как да ги засичам
Виж целия пост
# 445
Бочи, леко и безболезнено раждане. Да се похвалиш скоро с пухкаво и ревливо вързопче.
Виж целия пост
# 446
Бочи, кога ти сложиха гела и след колко време подейства?
Виж целия пост
# 447
гела го сложи към 6 и малко , и да ти кажа веднага почна да ме стяга буквално след 5 минути , а сега вече имам и болка но търпима , тия тука ми викат , трябва да е брутално силна болката тва вика е нищо. Викам да бе ясно е че е началото но аз до сега изобщо нямах никаква болка
Виж целия пост
# 448
Има много апликации за следене на контракции. Принципът им е старт-стоп и сами записват интервалите.
Ползвах тази
Виж целия пост
# 449
точно това в момента правя Simple Smile  реално имам болка през 3-4 минути по 30 секунди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия