НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 198
  • 738
# 465
Момичета родих , бебе Амая 2860 а уж беше голяма
не можах да издьржа , секцио родих . Утре ще драсна по подробна история
Виж целия пост
# 466
Да ти е жива и здава бебка Амая , а на теб бързо да се възстановаш! Ще чакаме по-подробен разказ.
Виж целия пост
# 467
Айдее!!!! Добре дошла на Амая - страхотно име! Да ти е жива и здрава и много, много да те радва! Браво, Бочинка, няма значение, че е секцио, важното е, че се осмели!

Бързи възстановявяне и много щастливи мигове с малката! Чакаме да пишеш подробности да❤
Виж целия пост
# 468
Честито Бочинка, жива и здрава да е Амая, бързо възстановяване на теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Честито Бочинка!
Да расте здрава,щастлива и борбена като мама малката Амая:)
Бързо възстановяване и да знаеш,че свещичките Профенид вършат чудеса след секцио Simple Smile
Чакаме разказ Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Честита Амая! Да ти е жива и здрава и чакаме разказ! Simple Smile Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 471
Честита Амая! Да е здрава, щастлива,обичана.. а на теб бързо възстановяване ☺😍
Виж целия пост
# 472
Чаках и аз да пише и Бочи Simple Smile - честита Амая, здраве и щастие на цялото семейство!
Честити доносени младежи Vasi88, да сте здрави и щастливи и вие, ако ти удобно пиши как се казват може и на лично Simple Smile !!!
Виж целия пост
# 473
Честити да са юначетата на Vasi88, както и бебка Амая ! Да са живи и здрави, спокойни ! 💝💝💝 Много щастливи мигове ви пожелавам, момичета, и бързо възстановяване! 💐
Виж целия пост
# 474
Одри, решихме да се казват Кристиян и Николай. Ще мога да ги видя утре, защото са в кувьозчета за малко. Няма страшно, нищо им няма, просто педиатърката реши, че е по-добре така и вероятно довечера ще ги преместят от кувьозите, а утре ще ги видя. Искат да са сигурни, че всичко е наред. Явно не са свикнали да се раждат толкова големи близнаци без никакви проблеми и през бременността, и сега при раждането😅. Единият в 6:50 се роди, а другият в 6:51 (не се дърпаха хич да излизат😅), и двамата 48см.
Бочинка, честита рожбичка❤️. Чакаме утре да разказваш. 🍀
Чаках и аз да пише и Бочи Simple Smile - честита Амая, здраве и щастие на цялото семейство!
Честити доносени младежи Vasi88, да сте здрави и щастливи и вие, ако ти удобно пиши как се казват може и на лично Simple Smile !!!
Виж целия пост
# 475
Честита Амая, Бочи! ❤️ На теб бързо възстановяване - пий много вода щом ти позволят и се движи (след като те раздвижат). Пък и имаш невероятен стимул да забравиш всички неволи Wink
Виж целия пост
# 476
Честити бебочки и на теб Simple Smile да са живи и здрави
Утре ще ви раскажа колко ужачно беше моето раждане
Одри, решихме да се казват Кристиян и Николай. Ще мога да ги видя утре, защото са в кувьозчета за малко. Няма страшно, нищо им няма, просто педиатърката реши, че е по-добре така и вероятно довечера ще ги преместят от кувьозите, а утре ще ги видя. Искат да са сигурни, че всичко е наред. Явно не са свикнали да се раждат толкова големи близнаци без никакви проблеми и през бременността, и сега при раждането😅. Единият в 6:50 се роди, а другият в 6:51 (не се дърпаха хич да излизат😅), и двамата 48см.
Бочинка, честита рожбичка❤. Чакаме утре да разказваш. 🍀
Чаках и аз да пише и Бочи Simple Smile - честита Амая, здраве и щастие на цялото семейство!
Честити доносени младежи Vasi88, да сте здрави и щастливи и вие, ако ти удобно пиши как се казват може и на лично Simple Smile !!!
Виж целия пост
# 477
Честито Бочинка, да е жива и здрава Амая, а на теб бързо възтановяване! Heart

Веси честити юнаци, живи и здрави, и на теб бързо възтановяване! Heart
Виж целия пост
# 478
Честити бебчета! Много хубави имена! Да са здрави, спокойни и да растат безгрижно! Heart
На мамите бързо възстановяване и лесна адаптация с новото ежедневие! Flowers Tulip
Виж целия пост
# 479
Честито и от мен, Бочинка!  Ribbon
Няма значение раждането, щом резултатът се озове в ръцете ти! А и имаше смелостта да пробваш, дори и да не се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия