НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 203
  • 738
# 450
А ти в родилна зала ли си,или в стая?Ще те преглежда ли пак тази вечер доктора?Стискам палци да мине всичко по най-добрия начин.Ти не искаше ли и епидурална упойка,или се бъркам
Виж целия пост
# 451
в някаква стая на 2 рия етаж , пред родилна ли е ква е не я знам.
Иначе да епидурална искам , каза на 4 см ще ми сложи такава
Виж целия пост
# 452
Дано да е бързо,безболезнено раждане и да си гушкаш бебкатаа много скоро 🥰
Виж целия пост
# 453
Всички казват колко е неприятно, а на мен взе пък че ми хареса Flushed даже викам на мм, че трябва и той да ме провери малко Joy

Наистина ли е толкова гаден тоя преглед за разкритие? А мен ме хвана шубето...колкото повече наближава толкова повече те мога са спра да го мисля 😀 😵💫
Виж целия пост
# 454
Абе аз що си мислех че това предизвикано раждане се случва сутринта 😃 Или явно е спрямо графика на Вецев. То така и дата няма как да знаеш - зависи дали родиш преди или след 12.

Малееее давай Бочи с теб сме! Всичко ще е топ!
Виж целия пост
# 455
Всички казват колко е неприятно, а на мен взе пък че ми хареса Flushed даже викам на мм, че трябва и той да ме провери малко Joy

Наистина ли е толкова гаден тоя преглед за разкритие? А мен ме хвана шубето...колкото повече наближава толкова повече те мога са спра да го мисля 😀 😵💫
Не че е неприятно отвратително е, не стига че ми казват нямаш разкритие и в същия момент бъркат на другата страна пак Dizzy Face
Виж целия пост
# 456
За мен прегледа за разкритие беше мн болезнен, при първото раждане. Щом виках от болка, а принципно мн търпя. Контракции докарах до 4 см, преди да ме срежат, но се търпяха.
Но при всеки е различно.
Виж целия пост
# 457
Здравейте момичета🍀
Днес със спешно секцио се родиха моите първородни синове 💙 с геройските килограми (за близнаци) 2660 и 2710гр.💙 Бяхме обявили с доктора на 9.11 да ми е секциото, но уви малките не бяха на същото мнение😅. В 1аг Св. София(Бившата Тина Киркова) съм. За тези, които са секцио искам да споделя, че май най-тегавото е спиналната упойка, защото те карат да се свиеш по начин, по който не можеш. Иначе в началото на операцията се усеща едно по-силно натискане, но не е болка, просто не е много приятно. Но като си видях бебоците ми стана толкова хубаво, че веднага забравих какво беше.
Пожелавам на всички вас, успешно раждане, здрави бебчета и бързо възстановяване след това🍀💙
Виж целия пост
# 458
Честити да са ти, да растат много здрави и щастливи! Бързо възстановяване на теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Добре дошли на младежите , а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 460
Честити да са юнаците! А на мама бързо възстановяване! ❤️
Виж целия пост
# 461
Здравейте момичета🍀
Днес със спешно секцио се родиха моите първородни синове 💙 с геройските килограми (за близнаци) 2660 и 2710гр.💙 Бяхме обявили с доктора на 9.11 да ми е секциото, но уви малките не бяха на същото мнение😅. В 1аг Св. София(Бившата Тина Киркова) съм. За тези, които са секцио искам да споделя, че май най-тегавото е спиналната упойка, защото те карат да се свиеш по начин, по който не можеш. Иначе в началото на операцията се усеща едно по-силно натискане, но не е болка, просто не е много приятно. Но като си видях бебоците ми стана толкова хубаво, че веднага забравих какво беше.
Пожелавам на всички вас, успешно раждане, здрави бебчета и бързо възстановяване след това🍀💙

Честити да са бебчетата и да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 462
Благодаря ви момичета❤️
Ще следя и за вашите бебчета като се появят❤️🍀
Виж целия пост
# 463
Страхотна двойна блага вест! Честито и бързо възстановяване! Blue Heart Blue Heart
Виж целия пост
# 464
Честита двойна радост, да са много здрави юнаците!
Бочи, напъваш ли вече? Хайде чакаме новини!
На мен за пореден път прегледите за разкритие не ми бяха нито драма, нито болезнени, хем първо ме прегледа дежурния лекар, после и моята. Аз този път нямах клизма, защото нямаше време, но предните раждания имах и гадното не беше самата манипулация, то даже за мен с вечния запек си беше добре Simple Smile но е ужасно когато контракциите са вече интензивни, да се добави и ефекта от клизмата. Ако ми я бяха правили на 4 см примерно щеше да е супер Simple Smile на 7-8 см- не е чак толкова яко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия