💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 94 396
  • 2 013
# 1 575
Да се обознача и аз, че не гледам. Ще започна да гледам пак след отпадането на Манка, а ако победи тя - значи за мен като зрител този сезон приключи!
Виж целия пост
# 1 576
Стоян трябва да нареди "Спасение".
Виж целия пост
# 1 577
Каква изненада, кубчетата стоянови падат в стил: Мартин.
Виж целия пост
# 1 578
Спасен е думата
Виж целия пост
# 1 579
Не гледам. Влизам да видя дали сте писали, че Мани е била Стоян.
Виж целия пост
# 1 580
Главата на дракона на Мани е почти неподвижна, а тази при Стоян шава постоянно. Защо ли?
Виж целия пост
# 1 581
Май доста сме негледащи. Ще почета в темата след половин час. Направо не я издържам тая мангасарка.
Да те наричат дърт пърдюха и да не можеш и обършеш два шамара не е ли насилие.
Виж целия пост
# 1 582
Тук играта може много лесно да се манипулира.
Виж целия пост
# 1 583
Мани ще се завърне победоносно в племето на бойците и така ще си вирне главата, че никой няма да може да я приземи.
Виж целия пост
# 1 584
Чак ми се стори, че Стоян ги събори, а не паднаха.
Виж целия пост
# 1 585
Акробатично изпълнение, ама сега ще го изпревари Манка...
Виж целия пост
# 1 586
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?
Виж целия пост
# 1 587
Да, спасен. Говорех по телефона и пишех.
Виж целия пост
# 1 588
А не допускате ли, че Мани в този компонент може да е просто по-добра от Стоян ?

Не. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 589
По Фокс дават Полярен експрес. Simple Smile
Том Ханкс и анимационен е върхът!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия