КАРТИ ТАРО - ТЕМА 27

  • 41 864
  • 739
# 645
Да, картите отразяват Вас, Вашият копнеж за близост и споделеност в чувства. Обаче тази заключена Звезда между ниските Аркани ми говори за хора на разстояние и комуникация непостоянна..
Виж целия пост
# 646
Аз пък бих казала, че картите индикират енергия и възможност за емоционално развитие, но то е в много начален етап и не е подплатено от реални стъпки.
Обаче, виждам, че тук всеки тегли по три карти, което е окей, но е хубаво да съответстват на някаква позиция - примерно - въпрос-отговор-развитие/минало-настояще-бъдеще. Иначе става малко неясно и объркващо, със същия успех може да са две - въпрос и съвет, да речем.
Така че, теглейки карти, изяснете предварително коя за какво ще е сигнификатор.
Виж целия пост
# 647
Аз пък бих казала, че картите индикират енергия и възможност за емоционално развитие, но то е в много начален етап и не е подплатено от реални стъпки.
Обаче, виждам, че тук всеки тегли по три карти, което е окей, но е хубаво да съответстват на някаква позиция - примерно - въпрос-отговор-развитие/минало-настояще-бъдеще. Иначе става малко неясно и объркващо, със същия успех може да са две - въпрос и съвет, да речем.
Така че, теглейки карти, изяснете предварително коя за какво ще е сигнификатор.

Самият въпрос, който е задала не предполага такива позиции. Трите карти дават прогноза за месеца или поне така би трябвало да бъде.
По изтеглените карти не се дава отговор на въпроса конкретно, а общ анализ, че някой иска отношения, а ги няма. Както и да я разглеждаме тази Звезда от нея лъха студенина. В същото време е между желание и емоция, отразени чрез възможно най-ниските карти.
Виж целия пост
# 648
Благодаря, точно така е разстояние и комуникацията ту я има ту спира. 🤗
Да, картите отразяват Вас, Вашият копнеж за близост и споделеност в чувства. Обаче тази заключена Звезда между ниските Аркани ми говори за хора на разстояние и комуникация непостоянна..

Виж целия пост
# 649
Момичета, моля ви за помощ. Преди два часа кучето ми се изгуби (портата не е била затворена хубаво и е излязла от двора). И друг път е ставало, но винаги се прибира до 20-30 минути и се върти около къщата и съседните улици, а сега я няма. Питах картите ще се прибере ли - паж чаши, 10 пентакли, 9 меча. 9 меча са предполагам моите страхове. Ако някой иска да изтегли карти, аз само рева и място не мога да си намеря.
Виж целия пост
# 650
Минзухарче, благодаря за обратната връзка 🍀
Виж целия пост
# 651
Аз пък бих казала, че картите индикират енергия и възможност за емоционално развитие, но то е в много начален етап и не е подплатено от реални стъпки.
Обаче, виждам, че тук всеки тегли по три карти, което е окей, но е хубаво да съответстват на някаква позиция - примерно - въпрос-отговор-развитие/минало-настояще-бъдеще. Иначе става малко неясно и объркващо, със същия успех може да са две - въпрос и съвет, да речем.
Така че, теглейки карти, изяснете предварително коя за какво ще е сигнификатор.

Самият въпрос, който е задала не предполага такива позиции. Трите карти дават прогноза за месеца или поне така би трябвало да бъде.
По изтеглените карти не се дава отговор на въпроса конкретно, а общ анализ, че някой иска отношения, а ги няма. Както и да я разглеждаме тази Звезда от нея лъха студенина. В същото време е между желание и емоция, отразени чрез възможно най-ниските карти.
Интересна гледна точка. Лично аз не виждам Звездата като заключена, а като подкрепена от останалите карти.
Какво разбираш под "най-ниски" карти?
Не разбрах, че дамата е посочила времеви период, както и на себе си ли чете или за другия човек Simple Smile
Виж целия пост
# 652
Аз пък бих казала, че картите индикират енергия и възможност за емоционално развитие, но то е в много начален етап и не е подплатено от реални стъпки.
Обаче, виждам, че тук всеки тегли по три карти, което е окей, но е хубаво да съответстват на някаква позиция - примерно - въпрос-отговор-развитие/минало-настояще-бъдеще. Иначе става малко неясно и объркващо, със същия успех може да са две - въпрос и съвет, да речем.
Така че, теглейки карти, изяснете предварително коя за какво ще е сигнификатор.

Самият въпрос, който е задала не предполага такива позиции. Трите карти дават прогноза за месеца или поне така би трябвало да бъде.
По изтеглените карти не се дава отговор на въпроса конкретно, а общ анализ, че някой иска отношения, а ги няма. Както и да я разглеждаме тази Звезда от нея лъха студенина. В същото време е между желание и емоция, отразени чрез възможно най-ниските карти.
Интересна гледна точка. Лично аз не виждам Звездата като заключена, а като подкрепена от останалите карти.
Какво разбираш под "най-ниски" карти?
Не разбрах, че дамата е посочила времеви период, както и на себе си ли чете или за другия човек Simple Smile

Никъде не съм казала, че е заключена….

Да, в първия пост е написала, че е задала времева рамка.

Ниски карти е термин в таро.

Пак по поста й, тя чете на себе си, какво действие да очаква от него. Вие виждате ли действие по тези карти? Това не обсъдихме..
Виж целия пост
# 653
Не, действие не виждам, но потенциал - да.
За мен въпросът е неясно зададен. По-коректно за мен e формулировка от типа - Какви са моите очаквания/ Какви ще бъдат неговите дейтвия, но Какви действия от него да очаквам аз е малко мъгляво.

Под ниски карти визирате, че пажът е в началото на дворцовите карти, а асото начало на боята ли? Рядко чета на български и не съм срещала термина, извинявам се Simple Smile
Виж целия пост
# 654
Няма за какво Пейпу. Винаги си супер точна. ❤️Гледам на себе си, понеже човекът ту ми пише ту спира комуникацията, ту показва интерес към мен, ту се държи студено и се бях объркала. 😪
Like smoke ще изтегля карти пак като задам въпроса както вие сте го написала. 🌞
Минзухарче, благодаря за обратната връзка 🍀
Виж целия пост
# 655
Няма за какво Пейпу. Винаги си супер точна. ❤️Гледам на себе си, понеже човекът ту ми пише ту спира комуникацията, ту показва интерес към мен, ту се държи студено и се бях объркала. 😪
Like smoke ще изтегля карти пак като задам въпроса както вие сте го написала. 🌞
Минзухарче, благодаря за обратната връзка 🍀
За такова поведение карти не ти трябват Wink
Виж целия пост
# 656
Момичета, моля ви за помощ. Преди два часа кучето ми се изгуби (портата не е била затворена хубаво и е излязла от двора). И друг път е ставало, но винаги се прибира до 20-30 минути и се върти около къщата и съседните улици, а сега я няма. Питах картите ще се прибере ли - паж чаши, 10 пентакли, 9 меча. 9 меча са предполагам моите страхове. Ако някой иска да изтегли карти, аз само рева и място не мога да си намеря.

Според мен ще се намери, няма да се върне само. Може ли обратна връзка.
Виж целия пост
# 657
Не, действие не виждам, но потенциал - да.
За мен въпросът е неясно зададен. По-коректно за мен e формулировка от типа - Какви са моите очаквания/ Какви ще бъдат неговите дейтвия, но Какви действия от него да очаквам аз е малко мъгляво.

Под ниски карти визирате, че пажът е в началото на дворцовите карти, а асото начало на боята ли? Рядко чета на български и не съм срещала термина, извинявам се Simple Smile

Терминът е навсякъде в литературата. Има общо с числата и енергиите съответно. Прочетете, има много информация.

Да, абсолютно сте права, че трябваше да се зададе по друг начин въпроса. Именно, какви действия ще предприеме е супер въпрос, който ще даде точна информация.

Иначе, затова написах, че са проективни. Тя задава, какво тя да очаква. Отговорът на таро е (образно казано) “ Ти искаш отношения, изпитваш желание и имаш чувства, но има хлад и студенина в отношенията”.

Звезда е тъжна карта за отношения, особено любовни.
Виж целия пост
# 658
Момичета, моля ви за помощ. Преди два часа кучето ми се изгуби (портата не е била затворена хубаво и е излязла от двора). И друг път е ставало, но винаги се прибира до 20-30 минути и се върти около къщата и съседните улици, а сега я няма. Питах картите ще се прибере ли - паж чаши, 10 пентакли, 9 меча. 9 меча са предполагам моите страхове. Ако някой иска да изтегли карти, аз само рева и място не мога да си намеря.

Според мен ще се намери, няма да се върне само. Може ли обратна връзка.

Давам обратна връзка, прибра се сама след още около час. Само ми скъса нервите, децата не са ме ядосвали толкова Laughing
Виж целия пост
# 659
Интересна дискусия се заформи, ще изтегля карти по късно и ще ги постна. Благодаря на всички за отговорите ви❤️🌼[/b]
Не, действие не виждам, но потенциал - да.
За мен въпросът е неясно зададен. По-коректно за мен e формулировка от типа - Какви са моите очаквания/ Какви ще бъдат неговите дейтвия, но Какви действия от него да очаквам аз е малко мъгляво.

Под ниски карти визирате, че пажът е в началото на дворцовите карти, а асото начало на боята ли? Рядко чета на български и не съм срещала термина, извинявам се Simple Smile

Терминът е навсякъде в литературата. Има общо с числата и енергиите съответно. Прочетете, има много информация.

Да, абсолютно сте права, че трябваше да се зададе по друг начин въпроса. Именно, какви действия ще предприеме е супер въпрос, който ще даде точна информация.

Иначе, затова написах, че са проективни. Тя задава, какво тя да очаква. Отговорът на таро е (образно казано) “ Ти искаш отношения, изпитваш желание и имаш чувства, но има хлад и студенина в отношенията”.

Звезда е тъжна карта за отношения, особено любовни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия