Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 82 661
  • 2 570
# 2 415
Съболезнования, Бъръльо! Да е светъл пътят на роднината ти.
Виж целия пост
# 2 416
Бъръльо, съболезнования!
Виж целия пост
# 2 417
Бърльо, съболезнования! Да почива в мир, а на вас близките пожелавам сили!
Виж целия пост
# 2 418
Бъръльо, съболезнования!
Уиш,наред ли е всичко при теб?
Виж целия пост
# 2 419
Съжалявам много Бърльо. Гадна работа.
Аз цял ден стискам палци на Дорис от другата тема, много я харесвам нея Sad
Дотолкоз ми е скапан и никакъв деня, че даже и не сготвих, намира се какво да хапнем все за вечеря.
Яна, ужасно е при вас, дано скоро спре да вали.
Уинд, няма как да не се притесняваш за децата, ама си мисли, че са млади и леко ще го изкарат. Сестра ми три седмици го влачиха с хрема и умора, хем ваксинирани.
Днес всички са минорни в темата, или поне така ми се струва.
Фил, излезнаха ли тестовете?
Виж целия пост
# 2 420
Благодаря, момичета. Аз не съм от непосредствените близки, но само добро съм видяла от тези хора. Много ми е гадно.
Виж целия пост
# 2 421
Моите съболезнования, Бъръльо. Съжалявам.

Тестовете най-ранно утре.
Виж целия пост
# 2 422
Ех, Бъръльо, съболезнования. Тежко е, много.
Фил, а вие как сте?
Съншайн, Мид?
Виж целия пост
# 2 423
Зле...
Виж целия пост
# 2 424
Фил, стига де...дай малко позитивизъм! Все пак има хора около теб, пак да кажа И лекар..ще ви мине, няма се давате Hug
Виж целия пост
# 2 425
Фил, и на теб ще кажа. ММ го изкара със много силно главоболие дни наред, болки в тялото, отпадналост. Казваше, че му помага да пие много чай. Аз правех в тенджерата - билков, мащерка, шипка, лимони и мед. Пробвай, важно е да не се дехидратираш.
Виж целия пост
# 2 426
Фил бе, всички болести събрахте значи. Бързо да оздравявате и това да е последно!
Мид не е писала също.
Виж целия пост
# 2 427
Много боледуване ви се събра, да минава бързо това, каквото и да е.
Виж целия пост
# 2 428
И нас много ни боли тиквата. А аз уж съм смикнала с мигрената... каквото е, да минава.
Виж целия пост
# 2 429
2-3 дни е тази фаза, Фил. Стискайте зъби още малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия