💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 84 825
  • 1 782
# 120
Не е победила Мартин, продукцията се подига с Мартин. Много ми е гнусна еййй  малка хлебарка, трол.
И най-много ме е яд, че никога не предложиха нищо на Мартин за парите!
А на мен пък така ми липсваше медения и глас... зарадвах се повече от Андрей на връщането и... Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Виж целия пост
# 121
муааахахахаха Приключенците сега ще погинат бахахаха
Виж целия пост
# 122
О, много мразя такива драми. Какво реве?? Нали това племе я мрази и постоянно я номинират.
Виж целия пост
# 123
Много ме радва това развитие, хайде сега малко и сините да поемат тежестта. Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Кой сега ще я носи?

На Морунов му е мъчно, че няма да може да я носи вече. Ще падна.
Виж целия пост
# 125
Божеее, ЖДНБ. Защо не взе Валентин.
Виж целия пост
# 126
Ралица: Мани, ще се биеш ли със същият хъс

 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 127
Мани и Паулинка на едно място.. хахах
Виж целия пост
# 128
Бойците ликуват вътрешно, а Приключенците едва не се разплакаха. През цялото време явно са планували нещо такова. Хубаво я подредиха.
Виж целия пост
# 129
Голямата разбирачка Елизабет! То комплекси, то пънене...
Виж целия пост
# 130
На Елизабет поне да й бяха поискали грошове.
Виж целия пост
# 131
Ох, ами и за Мани, и за Милена ми стана жал...
Виж целия пост
# 132
Интересен избор да не подсили племето с чиста физическа сила от Елизабет. Нещо което и на пръв поглед липсва на Бойците.
Виж целия пост
# 133
Паулина я подпука вече.

И пак монтажът. На промото Кремена казва: "Ще има война", след като обявиха, че Елизабет се връща. Оказва се, че е имала предвид Мани и Паулина. "Там ще има война".
Виж целия пост
# 134
Нека малко и другите да усетят какво  е с Мани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия