💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 84 825
  • 1 782
# 135
Вдигнаха самочувствието на Елизабет до небесата, понеже преди това и липсваше... Joy
Виж целия пост
# 136
И защо малкото няма да е с червен екип?
Виж целия пост
# 137
Егати кефа, много ми хареса размяната Joy
Виж целия пост
# 138
О, предавам се вече.
Това винаги най съм го мразела, кутия на Пандора, самосиндикални решения, гадно е че някой разполага с нечия съдба без да има реално право.
Ооо, моята любимка Милена премести, ужас. Ами не е честно, как ще се развие играта за нея от сега нататък.
Значи Елизабет отпадна, стоя на един остров 5 дена, взе милион жълтици, върна се, обърка играта и си запази парите...е, къде е логиката.
Виж целия пост
# 139
Вдигнаха самочувствието на Елизабет до небесата, понеже преди това и липсваше... Joy
Чудно ми е как хем е комплексарче малко, хем има самочувствие и наглост до небето.
Виж целия пост
# 140
Слаба била Красима! А да върти може.

Андрей - голям умник! Как мислеше да вземе пояс, без да се качи на понтона?
Виж целия пост
# 141
Иначе отново играта е хубава като постановка.

Добър първи пост на Андрей и Симеон, малък аванс за Андрей след водата.
Браво на Симеон, спечели мини дуела между двамата на стрелбата.
Виж целия пост
# 142
Странен избор за Милена. Според мен трябваше да дръпне мъж, но явно нещо я наведе на идея за женска коалиция.
Ако им беше взела Валентин, Приключенците оставаха без специалист по пъзели и просто бяха обречени.
Ако им беше взела Рабухчиев, подсилваше Бойците с физическа сила.
Ако им беше взела Стратимир, печелеше комплексен играч, който обаче може би нямаше да е мотивиран да се бие за "другите". Но за мен трябваше да дръпне някой от тримата.

Не мога да отрека, че на тена на Мани много хубаво стои това синьо.
Виж целия пост
# 143
И що никой не помага на Мани.. Как може да я оставят така да се мъчи?
Паулина как и дава акъл.. Grinning Grinning
Виж целия пост
# 144
Паулина пак се разквича.

Да се видят у Мани приключенците.
Виж целия пост
# 145
На Неделчо гащите се веят като знаме.
Виж целия пост
# 146
Ооо Паулина сега ще дава акъл на Мани. Ще има караници там.
Бойците трябва да са тъпи да отстрелят точно Красима.
На Елизабет продукцията й е казала предварително каква да е размяната, сигурна съм.
Виж целия пост
# 147
И що никой не помага на Мани.. Как може да я оставят така да се мъчи?
Паулина как и дава акъл.. Grinning Grinning
Паулина: ''е, много бавно'' Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

няма ли кой да я носи сега? я колко мъже, за какво са там?
Виж целия пост
# 148
  Нарочно сложиха тая некадърна малоумница сега видиш ли да участва, че и да плува, че да има сеири. Направо черешката на тортата...
Виж целия пост
# 149
Аз по принцип само състезанията гледам и не се интересувам от сплетните им, но много гнусно стана. 100% догодина няма да се хващам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия