Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 118 076
  • 2 273
# 1 410
Днес при нас вече нямаше и етикет.
Виж целия пост
# 1 411
И аз ще страдам за ригана, също нямаше при нас.
Виж целия пост
# 1 412
Леми, от Метро купих живо растение риган в саксийка, малко офф.
Жозефа, и на тестери ли посягат? Тези хора никакъв срам нямат.
Виж целия пост
# 1 413
Кода за Лупилу..
1S01126B01525C00061
Виж целия пост
# 1 414
При мене се отваря без проблеми.
И малко спам, но явно има интерес.
Аз не осолявам сухо месото за пастърма.
Кипвам във вода 22 гр морска сол и 10 гр захар и като изстине, накисвам за 48 часа месото, като трябва да е в хладилник.
По този начин знам, че всеки път е еднакво солено.
А, забравила съм най-важното!
Това е за килограм месо.
Виж целия пост
# 1 415
Аксесоарите за коса ми харесват, взех си лента.
На паркинга на Лидл (според мен просто са паркирани трайно там):
Виж целия пост
# 1 416
Какво се е случили със скъпите (шарените) чушки, няма ги вече в приложениет? До вчера ли са били и са разграбени? Grinning
Виж целия пост
# 1 417
Ето я кампанията, обвързана с пазаруване, за книгата им:
https://www.lidl.bg/kniga
Виж целия пост
# 1 418
Какво се е случили със скъпите (шарените) чушки, няма ги вече в приложениет? До вчера ли са били и са разграбени? Grinning
Датата горе в дясно.



А папаята може още да почака, нищо че е жълта. Не е особено сладка за сега. Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 419
Аз да си кажа по темата с желанията . Страдам по бисквитите Мария. Много ми липсват.
Виж целия пост
# 1 420
Аз да си кажа по темата с желанията . Страдам по бисквитите Мария. Много ми липсват.
Сега като каза..и на мен 😀
Виж целия пост
# 1 421

/от новия каталог/

Купувал ли е някой естествена елха от Лидл? Наистина ли толкова добре изглеждат? Съмнява ме..
Виж целия пост
# 1 422
Ето я кампанията, обвързана с пазаруване, за книгата им:
https://www.lidl.bg/kniga
Само не става ясно тази карта кога се получава.
Виж целия пост
# 1 423
Ето я кампанията, обвързана с пазаруване, за книгата им:
https://www.lidl.bg/kniga
Само не става ясно тази карта кога се получава.
От 22.11.  или пък при първата сметка от минимум 30лв от датата, смятам аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 424
Ето я кампанията, обвързана с пазаруване, за книгата им:
https://www.lidl.bg/kniga
Само не става ясно тази карта кога се получава.
ама четете бре , хора
" На касата на всеки магазин Лидл в рамките на срока на Кампанията всеки потребител може да получи безплатно и карта, в която да залепва получени стикери ("Картата")."
ей, побъркахте го тоз Лидл Smiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия