Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 118 074
  • 2 273
# 1 455
Да, любима ни е тази лютеница.
Виж целия пост
# 1 456
Ама бананите са от различни дати. Днес сме 19ти. Трябва да са на1.55. другата седмица 1.79
Виж целия пост
# 1 457
Да, любима ни е тази лютеница.
Благодаря!Ще взема и аз да я пробвам! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 458
Тази лютеница хубава ли е?

Не е хубава, а съвършена! Не купувам друга откакто я открих.
Виж целия пост
# 1 459
Много е хубава тази лютеница.
Някъде има ли останали чистачки за автомобил. Търся 15-ка.
Виж целия пост
# 1 460
Ама бананите са от различни дати. Днес сме 19ти. Трябва да са на1.55. другата седмица 1.79
не са от различни дати Simple Smile
Виж целия пост
# 1 461
Здравейте,бърз въпрос.
Закупих от инстантното картофено пюре,но никъде на опаковката не пише дали се използват трите опаковки наведнъж или една опаковка е за един порцион?
Виж целия пост
# 1 462
Здравейте,бърз въпрос.
Закупих от инстантното картофено пюре,но никъде на опаковката не пише дали се използват трите опаковки наведнъж или една опаковка е за един порцион?
От една опаковка става доста пюре.
Виж целия пост
# 1 463
Аз днес си взех тофу, черен боб, Дуплото с лешник, марципан с ром, намалени смокини, авокадо и синия парфюм (репликата на Дж. Армани) и забравих какво още... Ама ще ходим пак с щерката да си избере и тя парфюм, а и да вземем нещо за вечеря, като дилемата е "пиле с ориз" или "славянски гювеч със свинско".
Гледам, че моя шоколад пак го няма...
Виж целия пост
# 1 464
Момичета, цяла година чакам да дойде детската кухня, че малката вече е достатъчно голяма да играе с такава и исках да и взема за Коледа. Видях че са я пуснали от др седмица. Имате ли някакви отзиви за нея? Аз мислях че около Коледа ще я пуснат. Дали няма да пуснат и друга (че тази като гледам е миналогодишната, ама май по-скъпичка малко) или нямат такава практика?
Виж целия пост
# 1 465
Здравейте,бърз въпрос.
Закупих от инстантното картофено пюре,но никъде на опаковката не пише дали се използват трите опаковки наведнъж или една опаковка е за един порцион?
Рецептата отзад е за едно пакетче, става доста голямо количество.
Виж целия пост
# 1 466
Ако някой търси чопър, в Ринг мол има поне 20бр
Виж целия пост
# 1 467
Заредих достатъчно риган и се успокоих. При нас не беше зачеркнат кода на етикета.
Виж целия пост
# 1 468
Да мисля, че е миналогодишната кухнята..за цената не си спомням.
Ние на по големия ми син му взехме (Smoby Mini Tefal) много съм доволна и малкия много си играе на нея..
Нямаме навик да ходим в ранни зори за дадено нещо😊 ...защото ако не отидеш в понеделник на отварянето...няма да имаш кухня😂
Нали нямате...какъв е проблема, че е същата като миналогодишната 🤔
Виж целия пост
# 1 469
Почти всяка година е това кухнята. Цената май беше под 100 лв. Няма да пускат друга
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия