Звездни компромати - Ноември'21

  • 279 959
  • 2 740
# 150
А какво е това зелено растение, което ще хапва Андреа?
Това е едамаме. Вкусно е.
Виж целия пост
# 151
Абе има една приказка Крушата сливи не ражда.


Именно. Едва ли престижното училище ще промени нещо в традициите на това семейство
Виж целия пост
# 152
По принцип вярвам, че инвестицията в образованието е най-добрата такава, но в случая на Марая, колко пък да надскочи майка си?
Защо какво и пречи да я надскочи? Учи на най- правилното място, има и ще има среда, ще учи в чужбина висше и вероятно ще се ожени за богат мъж. Певица няма да е, нито държанка.

Всичко това бих го казала и аз, ако ги нямаше постовете на мама, която щедро показва на тезгяха с какво разполага щерка й от най-ранна детска възраст. Не я притесняват нито гнусните коментари, нито вероятността подобна снимка да бъде използвана за задоволяване на нечий переверзен нагон. Марайчето пък следва семейния модел, охотно позира, парадира с ранички LV и е овладяла муцките за снимка. Не 20к на година, а друга семейна среда му трябва на това дете.
Виж целия пост
# 153
Марая трябва да се отдели от семейната среда, за да избяга от този модел. В друга държава, фокусирана в образование, работа, с минимални контакти с роднини. Но необходимо ли е изобщо и защо трябва да имаме такива очаквания от това дете, само защото учи в някакво скъпарско училище. То там все има и други издънки на певици, сделкаджии и парвенюта.
Виж целия пост
# 154
https://hotarena.net/folk-pevicata-mariia-se-omaji-za-miroslav-s … 5Pm3_1tP0LyG7GYRM

А той дори още нямал развод човечеца
Виж целия пост
# 155
Нищо, ще прокарат път за двуженство.Да мислят онези без пари, този е ясен.
Виж целия пост
# 156
Simple Smile Тъкмо щях да пиша, че може да са направили имамска сватба, без ангажименти в гражданското.
Виж целия пост
# 157
Вижте доброто училище може да даде старт на амбициозно дете, което иска да се развие и да отиде ЦЕРН примерно, но ако това дете не иска и най-скъпото училище няма да свърши тая работа вместо него.
Виж целия пост
# 158
Абе има една приказка Крушата сливи не ражда.


Именно. Едва ли престижното училище ще промени нещо в традициите на това семейство
звучи много тъжно Sad
Искате да кажете, че нямаш шанс, ако си от село, бедно семейство, родители без престижна професия и пр. да успееш в живота, така ли? Вярвам, че при силно желание и усилия, човек може да обърне монетата.

Нямам никакво мнение за Мария, нито позитивно, нито негативно, не съм запозната с кариерата й, но мисля, че не е от типичните държанки на богати мъже, а ходи да работи и изкарва пари. Сега колко изкарва, тя си знае, но не е легнала да чака някой да я издържа (поне с такова впечатление оставам като коментирате, че издържа майка си и сестра си).
Виж целия пост
# 159
Абе има една приказка Крушата сливи не ражда.


Именно. Едва ли престижното училище ще промени нещо в традициите на това семейство
звучи много тъжно Sad
Искате да кажете, че нямаш шанс, ако си от село, бедно семейство, родители без престижна професия и пр. да успееш в живота, така ли? Вярвам, че при силно желание и усилия, човек може да обърне монетата.
Не, не това което казваш, мисля, че искат да кажат СФ. Просто коментират начина на живот на Мария и нейната дъщеря, в смисъл че нямат особено големи ценности.
Иначе, потвърждавам, напълно възможно е дъщеря на разведено семейство да има здрав брак. Или дете на бедни родители да се издигне в живота чрез своя ум и интелект. Това, че някое дете учи в частно училище, не го прави по-успешно в житейски план. Защото това с училището е до време. Но снимките, които си прави, и то явно майка ѝ ги прави, е показателно, според нас става ясно, накъде отиват нещата. Иначе аз имах позната завършила хуманитарната с редица шестици, като започна следване в Харвард, но честно казано не е стигнала висини. Една друга с по-обикновени резултати и следване тук в България, в момента след заплащане и приравнителни изпити, прави десертация във Франция. Та всичко е до човек....
Виж целия пост
# 160
Irina Shayk
Скрит текст:


Виж целия пост
# 161
Поли Генова се е докарала като Кремена Халваджиян
Скрит текст:
Славея Сиракова така и не купи едно столче за това дете...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 162
Поли Генова попна ли второто или още не е?
Виж целия пост
# 163
Ох, преди няколко поста прочетох нещо за Болдуинови. Само, че не разбрах, какво се е случило с тях, че да не празнува семейството Хелуин? Някоя добра душа ще ме информира ли, моля? Уж чета всичко подред, ама явно съм пропуснала нещо.....
Виж целия пост
# 164
Мадона

Скрит текст:






С гаджeто

Скрит текст:

Дeцата

Скрит текст:

Лудрeс





Естeр








Стeлла



Мърси Джеймс



Дейвид



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия