Звездни компромати - Ноември'21

  • 279 959
  • 2 740
# 165
Ан Хатауей...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 166
Ох, преди няколко поста прочетох нещо за Болдуинови. Само, че не разбрах, какво се е случило с тях, че да не празнува семейството Хелуин? Някоя добра душа ще ме информира ли, моля? Уж чета всичко подред, ама явно съм пропуснала нещо.....
Алек Болдуин простреля смъртоносно жена на снимачната площадка:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 167
Е ако майка ти е певица по кръчмите, а баба ти е просто бивша провинциална бръчалка и те са тези, които те възпитават със сигурност е по- добре поне да си в елитно чуждоезиково училище, отколкото в кварталното в Люлин. В живота няма гаранция за нищо, от елитни семейства с много възможности излизат пълни издънки и обратното, но научените чужди езици, прочетеното, чутото разширяват кръгозора, средата може да събуди амбиции, желание за развитие. Аз мисля, че Мария може да е всякаква и да е смешна с многото единствени любови, но е консистентна във възгледите си за образованието и вкрайна сметка прави всичко възможно за да бъде това дете в това училище. И аз като майка одобрявам това. Има си цел жената, преследва си я. Методите са според човека
Виж целия пост
# 168
Ох, преди няколко поста прочетох нещо за Болдуинови. Само, че не разбрах, какво се е случило с тях, че да не празнува семейството Хелуин? Някоя добра душа ще ме информира ли, моля? Уж чета всичко подред, ама явно съм пропуснала нещо.....
Алек Болдуин простреля смъртоносно жена на снимачната площадка:

Скрит текст:

Ох, разбрах. Голяма бяла птица съм, но въобще не разбрах, че всъщност е неговото семейство... Благодаря🌺
Виж целия пост
# 169
Е ако майка ти е певица по кръчмите, а баба ти е просто бивша провинциална бръчалка и те са тези, които те възпитават със сигурност е по- добре поне да си в елитно чуждоезиково училище, отколкото в кварталното в Люлин. В живота няма гаранция за нищо, от елитни семейства с много възможности излизат пълни издънки и обратното, но научените чужди езици, прочетеното, чутото разширяват кръгозора, средата може да събуди амбиции, желание за развитие. Аз мисля, че Мария може да е всякаква и да е смешна с многото единствени любови, но е консистентна във възгледите си за образованието и вкрайна сметка прави всичко възможно за да бъде това дете в това училище. И аз като майка одобрявам това. Има си цел жената, преследва си я. Методите са според човека

Да де, всичко е точно така. Неведнъж съм я хвалила за това, че поне се стреми да даде добро образование на детето си. Въпросът е, че като й погледнеш инстаграмаТА на лейди Мара и специално публикациите, в които присъства детето й, става ясно, че по- скоро е важно, да се знае, че НЕЙНОТО дете учи в най-скъпото училище, отколкото какво точно ще научи там.
Виж целия пост
# 170
Марая е направо цвете пред Лурдес 😀
Виж целия пост
# 171
И Бритни е отбелязала Хелоуин. Един от коментарите под публикацията й е топ Smile

Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 172
Не съм фен на Отварачката, даже не намирам Марая за симпатична, но е дете! Ако чуете за собствените ви деца такива грозни коментари, как бихте се почувствали?! Каква ще стане и къде ще учи не е ваш проблем! Асен Василев е стигнал до Харвард, тръгвайки от Хасково и без нито един частен урок!
Виж целия пост
# 173
Андре Токев е задържан за 72 ч , прокуратурата ще иска постоянен арест,

Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10347629?fbclid=IwAR0e2 … c6y0fYtP-xZcZ8eT4 © www.24chasa.bg

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/andre-tokev-ostava-v-arest … -72-chasa-2289042

Немска дисциплина .... дори осъден, не се спира.
Страшен резил и пълен срам за неговото име, което е градил толкова години.
Виж целия пост
# 174
Андре Токев е задържан за 72 ч , прокуратурата ще иска постоянен арест,

Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10347629?fbclid=IwAR0e2 … c6y0fYtP-xZcZ8eT4 © www.24chasa.bg


Немска дисциплина .... дори осъден, не се спира.
Страшен резил и пълен срам за неговото име, което е градил толкова години.
Виждайки снимки на автомобила не спирам да се чудя полицията го е гонила и спряла ли (шипове) или си я подкарал в ей такова състояние ?!
Виж целия пост
# 175
Сега да видим, с какви очи ще ни кандърдисва да си перем гащите на 40° в рекламата на Ариел.
Виж целия пост
# 176
"Колата на Токев криволичила по пътя, като дори минавала през тротоари. Това накарало полицаите от Столичната дирекция да се намесят. Оказало се, че той кара със спукани гуми и изпочупени джанти."
Явно това трябва да ни даде отговор за състоянието на колата на Токев. Ако е минал през де що тротоар е видял, съвсем логично колата да е в такова състояние.
За мен лично, той беше сдържан, уравновесен и много го харесвах от това, което съм виждала по ТВ. От сега нататък не искам да го гледам и чувам, и добре, че не е пострадал никой, защото докато пиша тези редове, някой си надрусан е убил човек на пешеходна пътека Sad
Виж целия пост
# 177
Той сега не води ли предаване по БТВ дали ще го свалят?
Виж целия пост
# 178
Толкова се е блъскал насам натам шефа, че е спукал гумите и даже е загубил една. Добре, че не му се е изпречил човек. Много се надявам, най-накрая някой пияндурник шофьор, да си получи заслуженото.
Виж целия пост
# 179
Добре де, колко трябва да е изпил, за да се сдобие с такъв промил?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия