Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 255
То останаха ли порядъчни?

Аз ли съм най-порядъчният потребител тука? Въййй шса зимам фръце Simple Smile
Въй, сТрамота! Веднагически да поправиш таз грешка!
Виж целия пост
# 256
kxkxkxkxkx
не бива тъй!
.... го усетих само като студено нещо в устата си хъхъх
Виж целия пост
# 257
Дайсче, мерси. Hug
Много сладка спяща муцунка. Мамина душичка. Heart
Виж целия пост
# 258
Сега всички дето сте писали в тази тема съберете по два лв. (авторски) и да се преведат по сметка на интимната тема.
Ние обещаваме качествено да ги изпием.
Аман от плагиати!
Виж целия пост
# 259
Откачи ли??
За замък събираме!
Виж целия пост
# 260
Това е добре. Изпишете ги от касата за замъка. Тъкно няма да чакаме и да ви текат лихви.
Виж целия пост
# 261
Коя е интимната тема?
Мен сички са ми интимни.
Виж целия пост
# 262
Спам2
Ама аз са включих! Вий там нале сте големото важно, немате 2 лв за биришка ли уе?
Да не е 1 април?
Виж целия пост
# 263
Обяснете като за глупав човек защо авторски?
Виж целия пост
# 264
Аз понеже нищо не разбрах от поста на Дидо, си мълча, за да не разсея съмненията, че нищо не съм разбрала. Joy Максимата ми е: Мое да се съмняват, че съм глупава, но упорито мълча, за да не ги улеснявам в крайния извод. Joy
Виж целия пост
# 265
Ох, успокоих се! Таман си викам, че изтървах клюката... ма не било. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 266
Коя е интимната тема?
Мен сички са ми интимни.
Що лъжеш? Те са ти скандалджийски.
Спам2
Ама аз са включих! Вий там нале сте големото важно, немате 2 лв за биришка ли уе?
Да не е 1 април?
Как да нямаме, имаме, но всеки трябва да си плаща.
Кой ти се прави ка много важен там?

За неразбралите, заглавието ви е изплагиадствано.
Виж целия пост
# 267
Вярно, че съвпадат. Но видях съвпадъка след като публикувах темата. Sunglasses
Ами умните хора мислят еднакво, кво ся. Wink
Виж целия пост
# 268
Ей, как излезНа от положение, само и само да не съберете по 2 лв.
Но ги дължите.
Виж целия пост
# 269
Чуд се да си махна Аурата 104 и да си седя без лак 14 дни 🙈.

Джасте, нагорещих се, дано да мине, че ми иде да скокна от втория етаж веке. 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия