Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 240
Най добре е, да не ви личи с Джастев, че сте били болни.

Мен 5 ден ме боли тялото. Невралгия яка.
Виж целия пост
# 241
Уф, това с болките в тялото е много гадно. Дано отшуми по бързо. На мен ми помагаше топъл душ. Изписват май Милгама за тия болки. Аз не съм пила. При мен бяха тъпи и поносими.

Ма ква е тас болест, ни знам, яде ти се кат замаян. Егати. Sunglasses
Виж целия пост
# 242
Няма сутрешни снимки от теб, ни съ убаждаш и аз така, да те побутна приятелски. Kissing Heart

Свърших ги задачите. Ама още работа има. Grinning Мъ ся ши ям ябълка и шъ въ изчета. Grinning

Джасте, ку е няква необичайна промяна в апетита - виж щитовидната. Ку не - просто се радваш на оздравяването. Joy
Виж целия пост
# 243
Ааа, не е необичайна, Инче. Аз съм си лакомийка. Joy  Радост ще е. Joy Виж, ако изгубя апетит, туй веке е притеснително. Sunglasses
Виж целия пост
# 244
Малеее, ма каква петъчна активност в спама....
Докато се добера до темата и ви изчета, станало време за добър ден.
Виж целия пост
# 245
Янче, за рикийка стана време. Макар че аз на жинче поддавам, мое и и ускенце. Пффф, не ми се работи в петък. А днес нямам никаква работа и се чудя какво да си купя. Миксер си харесах Grinning и ени кецове - цената е в полза на миксера Close
Виж целия пост
# 246
Аз па нали се наядох и сега ми се доспа.
Добре, че имаме диванче в офиса, да поседнем удобно, да се облегнем, да се отпуснем. Joy Ма аз май многу сЪ отпуснаФ. На дрямка отива работата. Joy
Ама то гладна мечка хоро не играе, пък като се наяде заспива. Joy
Истината е, че на гладно съм най ефективна аз.
Виж целия пост
# 247
Джасте, много ме радваш!
Ей ти ина кадифена муцунка за десерт

Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 248
Дайс, още съм на първото кафе. Времето е само да лежиш и да четеш, въобще да не мърдаш от леглото.
Виж целия пост
# 249
глеам 50 нови поста и си викам само некоя порядъчна саа саблекла гола ... ама йок Simple Smile
Виж целия пост
# 250
То останаха ли порядъчни?
Виж целия пост
# 251
Воопще не е имало порядъчни
Виж целия пост
# 252
Аа, искати снимка по банцки. Веднага ши съ уреди. Joy

И друго се беших сетила - за зодията - зодия Ренде, како питати. Нъл ги видяхти тия на снимките на Джастето. Joy
Виж целия пост
# 253
То останаха ли порядъчни?

Аз ли съм най-порядъчният потребител тука? Въййй шса зимам фръце Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Джасте и аз обичам дюнерчета. И аз кат си хапна хубу и ми се доспива.

Кат казахте кафе.... Ми аз не съм пила от няколко дни уееее. Ай отивам бавната да си направя. Имам съмнения, че съм си изгубила обонянието хъхъхъ и вкуса хъхъхъ Сиренето го усетих само като студено нещо в устата си хъхъх
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия