Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 41

  • 76 894
  • 769
# 210
любимата ми салата - зелена със скариди и хапки със филаделфия и сьомга Simple Smile

Виж целия пост
# 211
Бени, радвам се, че ви е харесал.  На нас ни е толкова любим, че никой не иска друго с ябълки, а и ние с щерката дето си падаме по разнообразието - също. С подправките е нещо неописуемо направо... Simple Smile

Храната за слънцето ми:

МЗ - грозде с чедър
Обяд - салата с перлен ечемик, зеле, чушка, червен лук, селъри, нар и орехи и дресинг - горчичено-чеснов с кимион и кориандър, за подслаждане - прасковен йогурт




Виж целия пост
# 212
Нещо просто и вкусно.Жалко,че само аз съм любител на праз у нас.Другите го ядат в баница, но сготвен не.
Виж целия пост
# 213

Пълнено пиле с ориз от едни лилави моркови ми се оцвети плънката

Пълнозърнест хляб със семена
Виж целия пост
# 214
Неделно малко по-тестяно...Grinning

За закуска Фаготини с плънка


Броколи с бешамел на фурна


Неаполитанска пица с чери и прошуто
Виж целия пост
# 215
Какво да направим с изрезки от блатове на торта в блога

и видеото



Ризото с домати

Виж целия пост
# 216
Кроасани с квас
Виж целия пост
# 217
Кекс с ябълки и мед по рецепта на Бени ( аз обаче не сложих лимон)
 
Виж целия пост
# 218
Картофена салата, джобчета-хамбургери, пилешко филе в маслено-лимонов сос и кейл с маслини, яйца, магданоз... вместо вечеря.


Джолан с лук, ябълки и бира + картофките с розмарин и чесън на Джейми Оливър
Воденички и дробчета в масло + картофена салата (у нас картофите са на почит Satisfied)


Фъдж бонбони с бял шоколад, ядки и боровинки и едни хлебчета с овесени ядки и бяло брашно.


Гъби в масло, пица, рогчета и пържени картофи със сирене.


И към горното имаше и свински гърди с кост, печени с винце и разни подправки.


Хубава седмица на всички Poultry Leg
Виж целия пост
# 219
Merelenda, като видя твоите снимки и почвам да се чудя у нас готви ли се, яде ли се...този джолан ще го сънувам. Отивам да му видя рецептата:)
Един постен сладкиш със сладко от череши
Виж целия пост
# 220
Ала-Бала,
Скрит текст:
Джолан Вместо сайдер съм сложила кенче бира (без виното) и 2 цели глави лук. Другото е същото.
Виж целия пост
# 221
Пилешки шницели,които гледах по 24kitchen. С канела,горчица и пушен червен пипер.
Много се харесаха у дома.
Снимките са ужасни.


Виж целия пост
# 222
Студени сандвичи за закуска:

Скрит текст:
Пп Срам, не срам, има периоди в които мога да карам само на сандвичи.
Виж целия пост
# 223
Солен кекс

Виж целия пост
# 224
Десерт с кафе, портокал и шоколад
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия