Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 143
  • 736
# 390
В очакване на фризьор

Виж целия пост
# 391

Лейла - Протектор




Проскубан е , севгилито да го подстриже .
Виж целия пост
# 392
Привет ,къзлар! Hug
Тази вечер е много тихо....направо да не повярваш,не е като снощи....ха ха ха
Днес няма и нищо ново...явно влюбените събират смелост да се появят на светло.... Joy
Милите те....не мога да им се нагледам.... Heart Eyes

Досега зная само за две връзки на Алпчи.Едната е с Пърлак....не се сещам за фамилията и...и колко е продължила незная...
Втората е Ебру Шам....може би от началото на лятото до към края на 2020 година...не съм много сигурна....

И ето какво пише в телевизионгазетеси...
Алп Навруз ще ви изненада с обърнат с главата надолу персонаж в новата си роля!
преди 6 часа
Категории Телевизионни сериали Новини
Алп Навруз ще ви изненада с обърнат с главата надолу персонаж в новата си роля!

TVGazetesi.com / Detay – Известният актьор Алп Навруз направи важни стъпки в кариерата си, като участва в успешни проекти един след друг. След добрия си дебют в сериала Fazilet Hanım и Girls, актрисата показа много успешна актьорска игра и в сериала Don't Let My Hand Go.

Удовлетворявайки публиката с различен характер в последвалия проект Zümrüdüanka, актрисата имаше и вълнението от романтична комедия през лятото с Ada Tale. Разкриха също, че актрисата, която се завърна в Истанбул след сериала, продължил 25 епизода и сниман в Измир, е получавала многократни оферти.

В момента Алп Навруз търси роля с главата надолу. Обяснявайки, че е отхвърлил 2 оферти, защото са подобни на старите му роли, актьорът информира, че води преговори с продуцент за обратна роля.

Алп Навруз също така заяви, че иска да играе обърната роля в следващия си проект и каза:

„Аз съм в момента, когато се сещам за отсрещния ъгъл. Има едно място, където се запознах, говорих на 2-3 места преди това. Но им благодарихме, че са подобни на старите ми проекти. Продължаваме напред с това, което обсъждаме в момента."

Феновете на сериала са много любопитни за детайлите на новия проект. Думите на актьора показват, че още не всичко е ясно, но ако скоро дойдат добри новини, това не бива да е изненадващо.


https://televizyongazetesi.com/alp-navruz-yeni-rolunde-ters-kose … asirtacak/1306328

И....хубава новинка....

Алп Навруз изповяда истината, която Айча Айшин Туран не е искала да каже!
преди 6 часа
категории Социални медии
Алп Навруз изповяда истината, която Айча Айшин Туран не е искала да каже!

TVGazetesi.com / Detay – Известният актьор Алп Навруз е в Измир от юни за телевизионния сериал Island Tale. Актрисата, която сподели главната роля с Айча Айшин Туран на снимките в Сеферихисар, получи много комплименти, че са много добра двойка.

Хармонията и енергиите на известния дует бяха много ефектни в 25-те епизода на сериала Island Tale. Появиха се и твърдения, че дуото е превърнало приятелството си, започнало на снимачната площадка, в любов. Айча Айшин Туран не пожела да отговори на този въпрос в интервюто й предния ден. Алп Навруз каза, че Айча Айшин Туран, която по никакъв начин не отрече, не иска да каже.

Алп Навруз направи ясно изявление по този въпрос за първи път, като потвърди връзката им със следните думи: „Наистина, толкова много се изписа... От лятото насам се изписа много. Четехме с изумление заедно с Айча. Създадохме добро приятелство. Направихме добро партньорство; и като работа, и като приятелство... Освен това започнахме да експериментираме с различно измерение, така че продължаваме. Сега върви добре, доволни сме.”

Актрисата, която дойде заедно с приятелите си, когато се върна в Истанбул от Измир, сподели, че копнеят за това. Подчертавайки, че са се справили добре с Ада Масали, актрисата каза, че сериалът е приключил с вкуса му.

Заявявайки, че е сключил рекламни споразумения с две големи марки, актьорът каза, че има компании, с които е разговарял. Заявявайки, че е преодолял неприятностите, които е имал поради пандемията през 2020 г. през 2021 г., играчът е направил изявление: „След 2020 г. 2021 г. беше добра“.


https://televizyongazetesi.com/ayca-aysin-turanin-soylemek-istem … iraf-etti/1306330

Виж целия пост
# 393
Добро утроооо! Нашите сладучрета са навсякъде и заради тях от два дни нищо не може да ме напрегне, въпреки че те децата и шефовете си се стараят милите. Wink Та мирясах аз вече, нямам нужда да ги дебна какво правят постоянно, както преди, пък те когато си решат, ще се покажат заедно. Да ни ги оставят на мира, че след като 6 месеца ги събираха, сега ще почнат да ги разделят медиите при всяка възможност.
И двамата казаха, че им се играят различни неща, което може само да ни радва и да ги чакаме с нетърпение в нови проекти. Алче ще му лепне да играе нещо екшънско.
Между другото евела, че не използваха връзката си да се мъчат да вдигат рейтинга, занулиха си се кротичко и до последно си траеха, макар че цял свят ги усети, че не могат да си удържат хормоните. Grinning Аз всички снимки и сцени вече ги възприемам по съвсем различен начин. Wink  
Айде желая ви много хубав предпразничен ден, да не се преработвате или пренапрягате! :*
Виж целия пост
# 394

Нова ли ? Не съм сигурна
Виж целия пост
# 395

Нова ли ? Не съм сигурна

Мисля, че не е, Феми, но не знам от кога е. Това е някой от всичките й абита, които или много си приличат или най-често се снима с един. Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Аз без очила го видях на Алп този младеж 🤣
Виж целия пост
# 397
Привет къзлари!

Сега ще ви развесели малко. ПреднТа вечер от емоции около сериала Айча Алп, иии взех че сънувах че Алп пее…
Не се смейте, положението е много сериозно!
Ей тази песен пееше - https://youtu.be/ppItkQavIms

Охххххххх тази сериал никога няма да свърши Wink хахаха
Виж целия пост
# 398
🌲❤️ Минавам да ви пожелая прекрасни Коледни и Новогодишни празници с близките ви и обичани хора! ❤️🌲

Виж целия пост
# 399
Привет и от мен!
Мили момичета! Hug
Пожелавам ви прекрасна Бъдни вечер и весела Коледа,на вас и вашите семейства! Tada Christmas Tree


Christmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas Tree





HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Виж целия пост
# 400
И аз минавам да ви пожелая весели празници! Да сте много здрави и винаги заобиколени от любими хора и поводи за усмивки! ♥️

Едно сладко колажче да си визуализираме какво правят гаджетата тия дни 😉🙂

И понеже го сънувате и ви се привижда ви оставям и този сладурчо спретнатичък, както най-си го харесвам аз. 😏
Виж целия пост
# 401
Добра ви вечер..на Коледа ,момичета! Hug

Рових се из нета ...гледах клипчета и ми беше интересно да прочета какво пишат феновете за признанието на Алпчи....

Той изпитваше голямо уважение към репортерите, като отговаряше на търсенето искрено. Накрая той призна връзката им с Айджа. Те имат много съвместими и искрени отношения един с друг и най-добрата двойка завинаги. Те имат голямо уважение към своите фенове и последователи. И за първи път в живота си проследих тяхната връзка. Дълбоко в сърцето си съм много щастлив с тях. Нека Аллах ги благослови и винаги се моля да бъдат заедно завинаги и повече щастие. Ще изчакаме и ще видим какво следва .. Обичам и двамата... - Прегръдка и целувка😘😘 от Малайзия.


НАЙ-КРАЯ.....Алп Наврус хвърли бомбата 😃 Някак си знаех, че Алп ще бъде първият, който ще разлее боба, който е толкова поразен от Айка, че няма да може да го сдържи, че чака твърде дълго за нея ..много щастлив за тези двамата са толкова перфектни един за друг, като сериозно, все едно най-красивият жив мъж среща най-прекрасната жена на живо, и двамата са толкова красиви и химията е невероятна ... аз също обичам тяхната любовна история, мисля, че е толкова романтична, Алп никога не е издържал шанс с Айка, тя го имаше в здравей преди четири години..надявам се, че тяхната собствена приказка завърши с щастлива любов към тях на парчета 💙💚


Много добре казано.Напълно съм съгласен с теб.
Обичам 💘 тази красива двойка толкова много, те са съвпадение, направено на небето 😍 ❤.


Той е джентълмен!! Той показва уважение и дава честни отговори!! Ние, международните фенове, просто ги обичаме заедно!!!


Алп е джентълмен, той изчака, докато завърши поредицата Island Tale. Той признава, че има връзка с Айка, която е красива и щастлива. Те са разкошна двойка, пожелавам им вечна любов.


Най-добрата двойка през 2021 г. Искам да кажа, че са толкова истински и наистина можете да видите в очите им любовта, която имаха един към друг...❤️❤️❤️ Те са толкова предопределени един с друг и за щастие направиха Ада Масали и това беше отправната точка да разкрият чувствата си. Наистина обичам Алп Навруз. Той наистина е джентълмен и виждам уважение от Алп към Айка. Страхотна двойка са. Надяваме се любовта ви да процъфтява все повече и повече и желаем неограничени благословии и на двама ви! 💚💚💚💙💙💙 Бог да ви благослови! Любов от Филипините 🇵🇭🇵🇭🇵🇭


Мисля, че се опитаха да го кажат индиректно преди, като Айца носеше дрехите му през цялото време и в края на сериала, като казаха, че тези двамата ще отидат заедно в Истанбул, когато това нямаше никакъв смисъл в сценария. От друга страна съжалявам, че сериалът не успя да се възползва от близостта си един до друг, а във финалните епизоди тези двамата изглеждаха твърде студени един към друг, не се целуват, не се докосват, просто изглеждаха като брат и сестра. Спомням си Ozge Gurel и Serkan Cayoglu в Kiraz Mevsini, че беше очевидно, че тези двамата са станали двойка, а също и в заключителната част за сбогом те са дали гореща целувка в устата. Тази студенина между PoyHaz може да се дължи на факта, че Айка се срамува от семейството си, което според мен не е така, тъй като предишните й връзки бяха станали публични, въпреки че беше на 20 години, а партньорът й на 40+.
Или може би се въздържаше поради смъртта на баща си и лошите отношения със сестра си. Ако не сте забелязали, тя изтри сестра си от приятелите си в Instagram 2 дни след смъртта на баща си. И мисля, че може да се дължи на факта, че тя не е могла да отиде на погребението (не съм сигурен дали това се е случило) или може би защото Алп искаше да отиде/отиде с нея на погребението и сестра й реагира. Или този студен к


Това последното ...дали е вярно ?Thinking



Реалността надминава фантастиката отвъд красивата, това е секси двойка заради химията, която предават на снимачната площадка и извън нея, която мотивира зрителя, в допълнение към пейзажите си, ето защо този сериал е толкова успешен извън тяхната страна, много хора изпращат с тази сладка двойка. Сега е добре, че оставят любовта си да тече бавно и без пауза, че живеят любовта си както искат... вече зарадваха феновете си... това ще бъде сериал, запомнен за тях, защото беляза живота им и за зрителите, които бяха мотивирани да го видят. Нека тази красива двойка бъде успешна във всички измерения, поздравявам ви от Боливия
Виж целия пост
# 402
Здравейте, момичета, надявам се Дядо Коледа да ви е донесъл, каквото сте си пожелали. Simple Smile

Много ми харесаха тези арт изпълнения


Светче, те наистина с много снимки си заявяваха, че между тях има нещо. А от друга страна са били наясно какво ще последва като го официализират. Алпче сам си каза, че двамата четат с изненада някои неща. Аз бих им казала да не четат, а да си изживяват любовта пълноценно и без да се интересуват къде какво се пише. Бях видяла онзи ден, че имаше ответна реакция от феновете на Айча на коментари, че е изглеждала прекалено щастлива на последното си изявление, въпреки че баща й е починал наскоро. Еми отвратително е, ама не можеш да ги спреш. Сигурна съм, че са достатъчно наясно с това и двамата.
Аз да ви кажа честно не съм я разбирала манията да се събират екранни двойки от феновете, ама тука такава им беше енергията на тези, че ме накараха да повярвам в някаква реална тръпка между тях.  Те ми станаха сериал в реалността и много им се радвам, макар че първоначално подходих скептично към Алпче. Ама лепнаха си двамата перфектно и това е. Simple Smile Сега много си го обичам и одобрявам зетя. 😁😏Иначе че съсипаха сериала мисля, че никога няма да го преживея напълно. Може би евентуално, ако някога се снимат в нов.
Прекрасен, топъл и уютен ден ви желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 403
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️



❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Малко красота и любов ви нося! 🙂⭐
Виж целия пост
# 404
Честито Рождество, Мавиньовки


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия