"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 51 588
  • 949
# 120
Хмм, тоя мъж с младата Красимира като че имаше доста по-различна структура от Ленков.
Виж целия пост
# 121
Същия този мъж се появи в спомените на Маруся и беше точно младият Ленков - когато отиде да я изнудва да оправи някаква контрабандна пратка. Актьорът в сцените със спомените на Красимира и Мария е един и същи.
Виж целия пост
# 122
Може би гласът е обработен, за да не се разбере кой е при подслушване.
Мен още ме гложди какво 'хакване' на телефона на Краса поиска Стефчо чрез телефонния й номер ?Simple Smile Т.е иска данни от апарата й или иска някой да я подслушва?
Виж целия пост
# 123
И още един култов разговор от вчера. Simple Smile

– Вихрааа!
– Да.
– Стивън ...
– Какво е направил?
– Лъже ме.
– Да го следя ли?
– Не. Влез в апартамента му и търси пистолет и флашка.
– ОК.
– И моля те, търси навсякъде.

Smiley Smile
Виж целия пост
# 124
Егати тъпотията е с тези льольовци.

Как може да показват такива неща в 8 ч вечерта .


Кера и нейния кекс, как тъй не забърка едни чушки в тавата взеха да ми липсват.
Виж целия пост
# 125
Само като го погледна Митьо и се сещам за вашите коментари за перуката. С глас се хиля. Joy
Страшно въображение от Фуча, то не бяха мъчения на възрастни хора, пък лудница, сега ще мъчат болен човек.. Егати.
Домът на Кера и Кало много стерилен.
Виж целия пост
# 126
Оф, в едно изречение се говори за ангел каралийчев, тошко африкански и секс между жака и стивън. Пфу. Гадост. Кой го пише тоя сцетарий и що си мисли, че аз като тъп зрител ще го търпя и гледам това?
Пълно отбиване на номер.
Виж целия пост
# 127
Сега този доктор на Бонка бате Енчо ли беше? Grinning
Бате Енчо лекар. 🙂
Виж целия пост
# 128
Сега този доктор на Бонка бате Енчо ли беше? Grinning
Той беше Grinning

На мен санитарката ми е много позната като лице, но не се сещам за име. Някой би ли ми казал името на актрисата Blush


Отвратителна сцена с мъжа аутист Rage
Виж целия пост
# 129
Това с кръга генерали в кой друг бг филм го имаше? "Порталът" ли да беше?
Виж целия пост
# 130
Това с кръга генерали в кой друг бг филм го имаше? "Порталът" ли да беше?
Аз за "Столичани в повече" се сетих Joy
Виж целия пост
# 131
Охххх, голяма мъка настана..... Как да гледаш сериала, незнам 🤔
Виж целия пост
# 132
Генералите са дърти хиени Simple Smile дали няма да погнат Ленков?
А лафовете им пръскат - ще взема да си ги записвам : "Монополът е по-сладък от секса"
Хехех, познах как Кера ще реве на Дръвчето колко са гадни хората и какво трябвало да преживееш, че да си останеш готин. Жива да не бях! Дилемите на Люлю - кой е тати?! НиМоа! Къде бля бе моме, да правиш секс на пияна гава и сега - кво ше прая?
В крайна сметка доста от житейските ситуации са си напълно реални. Само че са много лошо изиграни в тоя сериал.
А това в началото с Тошко Африкански беше просто интелектуалният връх на Жаклинчето.
Виж целия пост
# 133
А Стивън какъв го играе в цялата схема? За какво се бори изобщо ? Или това ще е голямата мистерия.
Сцената с аутиста беше гнусна Sad
Виж целия пост
# 134
А Бонка от де има номера на Кера? Нали уж беше нов и свръхсекретен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия