Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема № 16

  • 48 030
  • 756
# 255
Днес направих втори тест за всеки случай с 25дни закъснение съм,отрицателен беше,цикъл няма,явно ще чакам следващия да видим.
И за капак всеки ден съм плюс кг,при дъщия начин на хранене,абе трагедия с две думи,отчайващо положение.
Виж целия пост
# 256
Благодаря, Стела.
Виж целия пост
# 257
Стела, това на инфекция ми прилича, което описваш. Правена ли е микробиология?
Виж целия пост
# 258
Това не е от сега, така съм от около 2 години, на периоди.
Много пъти пусках урина, стерилна и обикновена. Нищо няма. ПКК със СУЕ и crp - нормални. Последните са ми от края на октомври.
Виж целия пост
# 259
Стела, случайно да са ти правили абразио? При мен подобни  са болките при цикъл след абразиото.Имам чувството, че нещо се притиска и започват контракции, но са локализирани ниско долу на конкретно място, все едно ми се ходи до тоалетна, но те всъщност се активират след като отида до тоалетна.
Виж целия пост
# 260
Днес е нещо страшно.
Вълна след вълна.
Бях с Ковид от 5.11. и за това време нямах почти никакви вълни. Отдавах го на ниската температура- 35,5-36.
Но днес ме връхлитат с капки пот по челото. Косата ми е мокра.
Виж целия пост
# 261
Стела, случайно да са ти правили абразио? При мен подобни  са болките при цикъл след абразиото.Имам чувството, че нещо се притиска и започват контракции, но са локализирани ниско долу на конкретно място, все едно ми се ходи до тоалетна, но те всъщност се активират след като отида до тоалетна.

Не и през последните 15 години Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Стела, а изследвания за микоплазма и уреаплазма, хламидия, изобщо вагинален секрет?
При мен едни болки, които мислех, че са от възпаление на яйчниците преди години, минаха от Милгама Н, явно са били от проблем с гръбнака.
Виж целия пост
# 263
И аз подкрепям Леми за изследване влагалищен секрет, от едни тъпи ентерококи доста неприятности имах, докато се усетя, че е това.
Виж целия пост
# 264
Aurora, изписа ми Зафрилата по схема 2х1 от 15-ти ден на цикъла за 10 дни. Така да го пия от 3 до 6 месеца.
Прочетох че се пие по съвсем друг начин, за да стопира цикъла. Такъв начин който на мен ми предписаха не срещнах никъде
Виж целия пост
# 265
Aurora, изписа ми Зафрилата по схема 2х1 от 15-ти ден на цикъла за 10 дни. Така да го пия от 3 до 6 месеца.
Прочетох че се пие по съвсем друг начин, за да стопира цикъла. Такъв начин който на мен ми предписаха не срещнах никъде

Да, и аз не съм чувала тази схема. Интересно. Може би е някой по-иновативен доктор.
Виж целия пост
# 266
Днес направих втори тест за всеки случай с 25дни закъснение съм,отрицателен беше,цикъл няма,явно ще чакам следващия да видим.
И за капак всеки ден съм плюс кг,при дъщия начин на хранене,абе трагедия с две думи,отчайващо положение.

Не искам да те плаша, но при 28 дни закъснение и след 2 отрицателни теста, се оказах бременна и се роди сина ми Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Да де, ама не си била на 45 гд. примерно..Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 268
Е, не съм била. Но пък 45 години не е възраст, в която е невъзможно да има изненади Simple Smile
Само исках да кажа, че и тестовете не винаги са 100 % верни.
Виж целия пост
# 269
Здравейте, момичета. Бях писала преди време, че май влизам в премено, на 41 г. съм. Вече повече от 3 месеца съм без цикъл, с вълни и изпотявания. Най-накрая се добрах до кръвни изследвания и онзи ден получих резултат. ФСХ е 139 при граница 33. За съжаление друг хормон не са пуснали, само ТСХ и обща кръвна картина. Заключението е, че влизам в премено, малко съм в шах. Ще повторя изследванията след три седмици, ако се потвърдят ще видим какво ще ми кажат.
В шах съм, макар и натам да сочеха нещата. Не очаквах толкова бързо. Очаквам да ми изпишат хормони, все още мисля какво да правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия