Ние с Йоана празнувахме сами-тати е на очни в Бургас 
Да се похваля, че вече сме цели 10.800 и 83см
.От половин година не беше наддавала и сега -1.300!Ама сигурно пак сме най-лекичките, нали?Абе да е здрава, пък другото...При Йоана заспиването също е късно-между 22и 23 ч.Не мога по-рано да я накарам.Иначе следобед спи от 13-14 до към 15-16ч.Изобщо при нас всичко е по-скоро без режим-яде когато е гладна, спи когато й си спи.Овенска ни работа
На кой да прилича-аз съм същата shoshi, ние също живеем с бабата и дядото.За мен това е един плюс.Винаги мога да разчитам на тях да я гледат за час.А , както казваш, и никога не скучае.
Ваня, това с щипването не съм го пробвала, но надали ще подейства при Йоана.Най-много да ме ощипе и тя
Понякога сама се учудвам на спокойствието си при нейните кризи и тръшкания.Но ме боли, че не разбирам какво иска да ми каже 
Кала, какво става при теб?
Момичета, не ми се смейте, но се страхувам да я дам ясла.По-скоро подсъзнателно май не искам.
Не мога да си представя как ще е като ревне за мен
Знам, че се свиква.Тя може би ще се адаптира по-бързо от мен.Аз ще се чувствам някак празна.Болезнената привързаност е кофти работа.Не ми се смейте, моля.Споделете как го преодоляхте. 

– нали съм от лудите за здравословното хранене. Но пък не мисля че има родител дето ще харесва детето му да яде кюфтета и боб с кисели краставички, или пък кремвирш за 2лв килото. То даже не е нужно да знаеш такива 
. На пролет ми казаха че в яслата почва масово обучение
понеже на предните зъби има резки в които се задържа храна. Дайте някоя хитринка
Преди минаваше номера - цялото семейство се зъ'би в банята
- тати си мие неговите, а мама мие на Зори
Последно да питам - интересни игри, играчки и занимания (бях пуснала тема в Нашите деца и доста ценни идеи приложих, но от още глава не боли 





. А за по-голямото разбиране Кала е напълно права, сигурно щото са на един акъл

. Има място и единия родител да се помести зад детенцето и да се попързалят. Пък има и спирачки, кормило
.
. Пак си се включила с
.
. Да им е здравичка, послушна и засмяна. 
. На майката безаварийно бременеене 

. Мисля, че по-добре да походи известно време, за да видиш как ще е занапред. По цял ден ли ходи на ясла
, явно се престарават и ги сменят по-често; а и нещо друго - предполагам, че чакат да се нахранят всички деца и тогава го слагат на гърне или просто не могат да смогнат всички да ги сложат наведнъж и ми казват, че често го изпускат и се нааква след като е ял преди да успеят да го сложат. Никога не съм го взимала наакан, даже на два пъти го преобуват пред мен като е свършил работата точно преди да дойда да го взема.