
DEZIRELA, днес си мислех, че темичката ни потръгна и е май време за нова.
Ако искаш пускай.

Ако искаш пускай.

. Нападнало ни е зъбоникненето и сме с кашлица, сополки и имахме температура. Педиатрите не го отдават на грип
.
.
. Може да пуснеш някоя снимка да зърнем Миши
. Не си ли учила за фармацевт, щом си в аптека 
. Това, за което питаш не ни се е случвало. Ние също не ползваме гърне и има периоди, в коиито си дърпа памперса. Поусеща се, ама кога ще го махаме
. ...Но децата са различни и всеки момент ни изненадват с нови "магарийки" 

. Иначе, как се държи после, т.е. заиграва ли се и дълго ли продължава плача 



С удоволствие ще се присъединим, кажете само къде и кога.
. По-късно ако успея ще пусна снимки. Сега не можем да се нагушкаме с Марти. Много се притеснявах как ще я оставя, но всичко мина добре, дори се е отучила да се прехвърля в моето легло през нощта. На мама и татко им беше малко нанагорно да се оправят с двете госпожици, но устискаха геройски, за което съм им страшно благодарна.
Къде беше, разказвай, за колко дни остави госпожичките? Чакаме снимките. 
. Надявма се скоро пак ще има
. Алексчо е по-добре
.


Препоръчани теми