Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 35

  • 28 279
  • 740
# 225
А името Нягол какво означава или произход?

Нягол е съкратена форма на Негослав.
Виж целия пост
# 226
Славянско е името и означава ,,човек ,който иска слава,,.
Виж целия пост
# 227
Пънар, момиче. Турски произход.
Виж целия пост
# 228
Детенце Киприян - на дядо му Кирил в кръстено.
Виж целия пост
# 229
Любмил
Анатол-Весел
Белослав
Доблестин
Бодромир
Васиян
Гиздален
Звездолет
Коцилко
Гадя
Кристислав
Недолюб (OMG)
Нарцислав
Златозора
Орхидей
Радост-Слава
Сърдечко
Христозорнициан
Чародей
Вихрушка
Барбалета
Бена-Елена
Кветослава
Мара-Антоанета
Аз съм потресена, за вас не знам.Grinning
Виж целия пост
# 230
Христозорнициан! Няма да се чудя за име повече!
Виж целия пост
# 231
Flushed Scream то кое от кое по-абсурдни! Направо не мога да повярвам какво причиняват някои хора на децата си.
Виж целия пост
# 232

АлисаВСтранатаНаЧудесата

Скоро не се бях смяла така, честно JoyJoy
Виж целия пост
# 233
Ганис - малко момче
Виж целия пост
# 234
Аз се чудя само как ги измислят тия имена. 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 235
Моето попадение от днес - Емоника
Ама то в сравнение с по-горните е направо класика:laughing:.
Много често се споменава как по времето на соца е имало именник с допустимите имена. Ако е имало е било за кратко време. През 80-те бяха забранили мюсюлманските имена по време на Възродителния процес. Пред другите години не е имало ограничения, може би  Христозорнициан не би се приел, но останалите странни имена можеха да се запишат. Относно чуждите имена, имах съученички - Елизабет(а), Даяна, Жаклин, Евелина и др. подобни
Виж целия пост
# 236
Мой съсед набор '87 казваше, че името му е избирано от именик.
Виж целия пост
# 237
Гаргомир 🤭😳
Виж целия пост
# 238
Моето попадение от днес - Емоника
Ама то в сравнение с по-горните е направо класика:laughing:.
Много често се споменава как по времето на соца е имало именник с допустимите имена. Ако е имало е било за кратко време. През 80-те бяха забранили мюсюлманските имена по време на Възродителния процес. Пред другите години не е имало ограничения, може би  Христозорнициан не би се приел, но останалите странни имена можеха да се запишат. Относно чуждите имена, имах съученички - Елизабет(а), Даяна, Жаклин, Евелина и др. подобни
Емоника ми звучи като Емека.😁
Добавям Весел и ИвАлина.
Виж целия пост
# 239
Имало ги е до края на 80-те години тези Именници - аз съм на 40+, на майка ми също й дали такъв Именник в родилното отделение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия