💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 948
  • 1 990
# 150
Много е секси
Виж целия пост
# 151
Ми жена му сигурно си гледа детето. Аз лично не виждам нищо лошо в това. Важно е на тях това да им допада.... и устройва.
Затова и само ще се усмихва, когато Елизабет дарява с поредната ласка мъжа й Grinning   

Имах предвид поведението му към една жена, макар и в момента тя да не се държеше като дата. Но той представя себе си...


А Елизабет я нарекоха Наполеонка заради ръста ли?
Виж целия пост
# 152
Колко човека ще подкрепят номинацията на Валентин Мани да стане капитан на племето Simple Smile Дали няма да е единодушно решението Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Не вярвам да изберат Мани за капитан.
Виж целия пост
# 154
Имах предвид поведението му към една жена, макар и в момента тя да не се държеше като дата. Но той представя себе си...

Понякога жените имаме нужда да бъдем тъпкани, това ни напомня, че сме жени и седим по ниско от мъжете.
Виж целия пост
# 155
Не вярвам да изберат Мани за капитан.
Познах Simple Smile
Очакван избор, много е ветровита тази позиция в момента.
Виж целия пост
# 156
Искат да рискуват Мани, а тя сигурно ще си помисли, че я смятат за много добра.
Виж целия пост
# 157
Наполеонка

Виж целия пост
# 158
Не вярвам да изберат Мани за капитан.
Те не от добра воля, а защото мислят, че капитана може рязко да изгори.
Много смешно ми става винаги на този етап как преди се биеха за капитанство, а сега всеки вика Ти го вземи, ти 😄😄

Смайли, хахах, много добро.
Виж целия пост
# 159
Искат да рискуват Мани, а тя сигурно ще си помисли, че я смятат за много добра.
Изобщо не им пука за Мани.
Не искат да рискуват себе си.
Виж целия пост
# 160
Ох, някой коментира гащите на Симеон...Те вече са по-кафяви, отколкото сини!!

Смях се с разправията около масата на Приключенците, всеки вика на Паулина "Млъкни", то не спира. Grinning Симеон изпусна "нервата", но после опита да замаже положението.
Виж целия пост
# 161
"Странно" синоним на "провал" ли е?
Виж целия пост
# 162
Ахахахах Simple Smile
Ето сега Андрей и Елизабет имат контрол над племето.
Имат три гласа от общо шест в племето без грошовете. Отделно и Капитана решава при равенство Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Имах предвид поведението му към една жена, макар и в момента тя да не се държеше като дата. Но той представя себе си...

Понякога жените имаме нужда да бъдем тъпкани, това ни напомня, че сме жени и седим по ниско от мъжете.
Този вид хумор не го разбирам


[/spoiler]
Този го разбирам повече  ххаахахахахаххахаха
Виж целия пост
# 164
Колко му личи на Андрей, че не е искрен!

Паулина казва, че имали били тайни разговори за това кой да бъде избран за капитан. Пък нямали били коалиция! Наллли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия