💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 948
  • 1 990
# 165
Мани не е толкоз загубена, прозира им тънките сметки.
Виж целия пост
# 166
Имам усещането, че Мани може вече да си ходи.
Виж целия пост
# 167
Бре, Елизабет може да допуска грешки! Не може да бъде.
Виж целия пост
# 168
Неделчо много подценява Мани, много Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Симеон пък какво ни в клин, ни в ръкав се обажда. Иначе би ми било много забавно Мани да издумка Андрей Grinning
Виж целия пост
# 170
Симеон вече би Андрей в една игра. За какво трябва още да "разчистват сметки".

Трябва, трябва да се върне Мани, защото Андрей я чака.
Виж целия пост
# 171
Ти нали беше Неделчо? Пък ти сега секси ....🤣 Бил  Симеон.
Виж целия пост
# 172
Безумно решение с Мани на ластика ...
Според мен Мани не разбира какъв пост предпочете.
Виж целия пост
# 173
За Мигла място не се намери.
Виж целия пост
# 174
Комуникацията между Андрей и Елизабет е добра само в интригите. Елизабет тук е тотал щета.
Виж целия пост
# 175
Най-комплексните участници в трите сезона се справят прекрасно! Браво, 🤡🤡!
Виж целия пост
# 176
Поли и Рабухчиев добре се справят благодарение на Поли.
Но са многоооо далеч от класата на торнадото през първи сезон.

Елизабет и Андрей ужасен синхрон, чак сега успяха.
Но се напаснаха много добре, супер са в момента.
Виж целия пост
# 177
Елизабет е ужасно некадърна тук. Срам ме хваща да я гледам. Трябва повече да виси, а не да седи на люлката.
Виж целия пост
# 178
Рабухчиев се стовари на земята, а Димо пита: "Рабухчиев, добре ли си?"
Виж целия пост
# 179
Айдееее Рабухчиев спука гумата пак.

Иначе Елизабет и Андрей трудно стартираха, но в момента държат добро темпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия