💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 645
И това го има Андариел, но според мен не е основното. Стратимир, Боби, Симеон, Горилата.....подозирам са в голям процент от деня в залата, от другото племе кой освен Елизабет, която май вече влиза да учи малки деца и едва ли е така активна лично може да се похвали с това?  Неделчо фитнес сигурно вижда точно колкото и аз.Laughing Еми.... то само със стратегии не става, трябва да си можеш.....Аз лично не ги разбирам доста от участниците. Аз, ако реша да влизам година преди това примерно се свързвам с личен треньор и почвам да се готвя на всички компоненти. С усърдие всеки може да се подготви, това не е висша математика..... , но явно на хората не им се занимава, предпочитат да се излагат.
Виж целия пост
# 646
Те си вярват, че са подготвени, а на предварителните кастинги минават през тестване на физическата подготовка.
Виж целия пост
# 647
Според мен Неделчо е този, който обърква всичко със стратегиите си, които често излизат куци.
Той че обърква, обрква, но:
Първо - той не може да обърка чак всичко. Второ, без него щеше да е дори по-зле.  И трето - как се играе със стратегии срещу Господ?  Защото в случая продукцията е господ - променя и създава правила в движение, прехвърля играчи, решава коя битка да е следваща в зависимост на къде иска да тръгнат нещата.

И четвърто, както писа la Catrala - те толкова си могат.
Виж целия пост
# 648
Мани изпълзява когато най-малко я очакваш Scream.

Според мен Мани не изпълзява, продукцията я изпълзява. Писах онази вечер колко смешно и тържествено Димо обяви: "Мани ще бъде изнесена на носилка!!!" Тя се връща на другия ден /за нас, а може да се е върнала са час или няколко часа/ и казва: "70% от крака ми е оздравял". След миг /за нас/ става зле и на следващия ден може и да си тръгне. Чудили са се какво още да измислят.

Народният театър, но не голямата сцена, а малката.
и с двата крака да куца пак ще и измислят някаква игра за да оцелее.
контузените мъже отпадаха - миглата НЕ. Smiley
Виж целия пост
# 649
Скрит текст:
Мани изпълзява когато най-малко я очакваш Scream.

Според мен Мани не изпълзява, продукцията я изпълзява. Писах онази вечер колко смешно и тържествено Димо обяви: "Мани ще бъде изнесена на носилка!!!" Тя се връща на другия ден /за нас, а може да се е върнала са час или няколко часа/ и казва: "70% от крака ми е оздравял". След миг /за нас/ става зле и на следващия ден може и да си тръгне. Чудили са се какво още да измислят.

Народният театър, но не голямата сцена, а малката.
и с двата крака да куца пак ще и измислят някаква игра за да оцелее.
контузените мъже отпадаха - миглата НЕ. Smiley


А някои продължават да играят, без да ги изнасят на носилка. Като дадат Борис, раните му бодат очите ми. Вчера като го видях как трябваше да обърне цялото си тяло на масата, защото не може да върти главата си, която дърпа кожата с раните, как трудно легна по гръб в леглото, явно не може да лежи на една страна, си представих какви болки търпи. Но той не е Мани, та продукцията да бди като орлица над него, нали?
Виж целия пост
# 650
Мани, Мани, Мани!
Мани, Мани!
Ву!

Виж целия пост
# 651
Раните на Борис са потресаващи. За следващ сезон не е зле да измислят някаква препаска, която поне малко от малко да омекотява този ужас, който се получава на кожата.
Виж целия пост
# 652


На фона на "Мисията невъзможна"
Виж целия пост
# 653
Относно Симеон,  не видях да се отказа да ходи на капитанска.
Виж целия пост
# 654
Някой помоли за джифче. Публикувам, макар че това ми е следващата корица.



Когато Андрей говори, че знае какво е предимството.


Когато Неделчо вече вижда кой идва.
Виж целия пост
# 655
Аз си мисля, че Мани е била Андрей Grinning и са преигравали, за да може да заснемат епизод, в който той печели Grinning. Забелязах, че на кадрите преди играта Мани беше с наклепани устни, после когато Андрей я би и се здрависваха, нямаше червило. Като застанаха пред Димо, пък се беше омазала до ушите.
Виж целия пост
# 656
Да точно така е станало.... хахах ти сериозно ли? Лелелел.....
Виж целия пост
# 657
Да точно така е станало.... хахах ти сериозно ли? Лелелел.....
Хахахах, сериозно ли ти звуча...
Виж целия пост
# 658
Catrala, за какво да се готвиш? Подготвен, неподготвен- няма никакъв шанс, ако продукцията си кара по сценарий. както виждаш Мани кариера направи от неможенето си. Ще ни е по-леко, ако още веднъж си напомним, че това е ШОО със състезателни елементи, изключително силно повлияни от сценаристите. Награждават се "невзелите" участие като в един стар български виц...
Виж целия пост
# 659
Още едно.


Хайде и Елена. Половината започват да продават свои дрехи, другата половина стават инструктори, а някои - и двете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия