💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 1 590
Мани може да е всякаква,но си казва истината.Грозно е да обижда за килограми,гърди и тн.,но е напълно права,че Паулина носи маска.Не само тя го е казвала,а това фалшиво нейно поведение много дразни.
Виж целия пост
# 1 591
Никой не може да ме убеди, че дъската на Вальо не е била компрометирана. Просто тъпанарев не можа да устои да не изправи Манка и Паулина една срещу друга.

Toзи пъзел не може да се компрометира. Не е като Рубик кубче, където едно врътнато блокче ( или две за по-трудно схващане)  го прави невъзможно за подреждане.
Сякаш не може да се разменят две от цифрите.

Как? Те  може да са в произволна конфигурация. Ако беше с картинки можеше да се завърти някоя картинка и да не пасва, но с цифри не може нищо да се размести.

П.П.  Пак съм в грешка, разкайвам се.
Виж целия пост
# 1 592
Аз пък съм доволна от Поли. Най-накрая някой да го каже на Мани. Била част от най-добрите 12 и си заслужавала 😆😆😆
Виж целия пост
# 1 593
И двете са простачки, само дето Паулина успяваше да го скрие до сега.

Ами, скрила. Лъсна много рано, но не знам защо не всички го виждаха. Махленка от класа.
Виж целия пост
# 1 594
Мани....." Ти нали знаеш, че ще излезеш". 🤣💩
Виж целия пост
# 1 595
Мани наистина ѝ смъкна маската. Можеше много, ама много по-елегантно да избегне конфликта Паулина, но тя толерира само суперготино отношение и ако не си влюбен в нея, не става 🤣

Мани направи цялото шоу. Не е достоен играч, много е първична и елементарна, но е хитруша.
Виж целия пост
# 1 596
Какво толкова я четкат Мани, нали те я пробутваха напред.
Виж целия пост
# 1 597
Толкова чаках Манка да си иде, а сега даже не мога да се зарадвам.
Днес един трябваше да се спаси а трима да си тръгнат.
Виж целия пост
# 1 598
Ралица пак прекали, т. е. продукцията. Все едно говореше за Григор Димитров, не за Мигла.
Виж целия пост
# 1 599
Сега като гледа Паулина дали се радва на победата над "големия" играч Мани?
Виж целия пост
# 1 600
Много далеч я стигнаха Мани.
Още Елия трябваше да я елиминира.

Но по-добре късно, отколкото по-късно JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 601
Ау, с какви почести изпратиха Манка! Close
Виж целия пост
# 1 602
Най-накрая Мани се разкара!
Ужасно грозно беше това между Мани и Паулина. Дъно и двете в случая.
Ако Красима играеше тук, щеше да ги смачка.
Виж целия пост
# 1 603
Какъв е извода днес според водещите. Интригата е много хубаво качество, с интрига се стига напред.
Виж целия пост
# 1 604
И ето идва най-щастливият ден, когато Мани ВЕЧЕ е далеееече от мен!!!! 😇😂😇😂😇
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия