Образователен Говорилник - 21 - Рецепта за красота

  • 27 555
  • 775
# 345
Ама то и за малките няма да има от 1 декември Sad

Просто тестове вече няма за никой...
Виж целия пост
# 346
Ама то и за малките няма да има от 1 декември Sad

Просто тестове вече няма за никой...

Е, това сега до кога има са подробности. Отговорът е има тестове.
Ирония, нали разбираш?
Виж целия пост
# 347
Има ваксинирани и преболедували със сертификат деца. В крайна сметка тестовете не ги засягат към сегашния момент. Училищата знаят бройките, защо поне няма дебат по темата. За учителите се отнася същото. В нашето училище учителите, които са без вакс или пост-ковид сертификат са на пръстите на едната ръка.
Виж целия пост
# 348
Fancy, по Нова ТВ беше, но изобщо не се сетих да запомня името на училището и директора. Само помня, че беше от малко населено място.
Виж целия пост
# 349
Има ваксинирани и преболедували със сертификат деца. В крайна сметка тестовете не ги засягат към сегашния момент. Училищата знаят бройките, защо поне няма дебат по темата. За учителите се отнася същото. В нашето училище учителите, които са без вакс или пост-ковид сертификат са на пръстите на едната ръка.
Няма дебат, защото в паралелките масово децата със ЗС са малък процент. Дори за ПЧМГ ЕлиГ писа в другата тема колко малко са ваксинираните ученици в един от техните класове. Колко да са още тези с антитела.

Това разбира се не значи че не трябва да се повдигне въпросът.
Виж целия пост
# 350
Има училища, в които 1/3 от децата са със някакъв сертификат. Дебат трябва да има. Децата са най-важни в момента. За възрастните има ваксини, включително избор, имат всички свободи. За целия прогимназиален курс детето ми е било 4 месеца в училище, което е абсурдно.
Аз съм напълно съгласна с Фенси. Днес обаче ще отида, защото все пак трябва да имам израз на несъгласието ми със неприсъственото обучение.
А възрастните следва да отидат пред МЗ да питат министъра защо трябва да лекуваме лечението след болница... свръхсмъртността е абсурдна.
Плутон на върха на хороскопа на България... отивам в астрологичната да ги питам.
Виж целия пост
# 351
За целия прогимназиален курс детето ми е било 4 месеца в училище, което е абсурдно.
Истински абсурд!

Дай линк към астрологичната, плс Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Voila:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1339784.new#new
Виж целия пост
# 353
Струва ли си да коментираме изборния резултат? Joy
Виж целия пост
# 354
Потвърдително емиграционен?
Виж целия пост
# 355
Струва ли си да коментираме изборния резултат? Joy
Не, очакван е. Пък и си го знаем колко му е акъла. Да бъдем позитивни, може да има реална промяна...
Виж целия пост
# 356
Струва ли си да коментираме изборния резултат? Joy
Не, очакван е. Пък и си го знаем колко му е акъла. Да бъдем позитивни, може да има реална промяна...
Едва ли, сега ще му гледам самодоволната фииономия още пет години. Пфу.
Виж целия пост
# 357
Е ако е само физиономията не е лошо... да не му гледаме сеира и панаирите, че те ще са на наш гръб...
все пак, това е положението, дано е за добро.
Виж целия пост
# 358
Не съм оптимист. Има си и партия първенец в парламента.
Не, че другият беше по-добре. Всички турци и цигани са гласували вкупом за него. Партийните касички са се отворили. А и изтръпнах какво е нивото на СУ, щом има такъв начело.


Добро утро!
Виж целия пост
# 359
Аз тълкувам вота на турците като вот "срещу Радев", заради силния му проруски уклон. Заигравката с Русия е опасна и никак не ми харесва. За Радев са гласували цялото БСП, в инициативния му комитет двайсет и кусур човека от ДС, плюс целия контигент гласове за Слави Трифонов.

П.П Аз не гласувах вчера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия