Професионални серии за коса- тема 152

  • 49 584
  • 739
# 285
Мацки, имам въпрос : Генезис за фина коса може ли да се доближи като усещане до Денсифик? В голяма чуденка съм 😤 Денсифик ми е страшно любим и косата ми (нетретирана, небоядисана, средно гъста, тънък косъм, склонна към цъфтене и омазняване), но ми се иска да пробвам и нещо ново по възможност с близко действие до Денсифик (напомпване на косата)
Виж целия пост
# 286
Агент а този продукт пробвала ли си https://www.esteto.bg/produse-331733-terapiya-sled-boyadisvane-w … -treatment-1000ml Гледах в тубата видео, че го слагат в боята

А това сетче на Джойко ако някой го мерне в Европата да свирка - откога търся тези продукти в малък размер
Casual - да, имам го. Wella Professionals Invigo Color Service Post Color Treatment - ползвам го като маска след боядисване или в сместа за тониране, бях го написала 2-3 поста назад. Ако не ти създавам проблем би ли могла да намериш видеото в което го слагат в боята?

Благодаря Лора и Мишцица , както Мики е написала тези от снимката в поста на Агентката са Про серията 1 § 2 - те са един вид плексове ( от рода на Олаплекс ) Иначе серията Defy Damage я имам , писала съм за нея преди време.

В последно време редувам К-пак и Defy Damage и последните пъти ми се струва, че имам нужда повече от хидратация - с какво бихте заменили кафявата капачка на Марокан ?
Косата ми започна и по-бързо да се омазнява, умувам от кой шампоан може да е - Джойко Defy Damage, Джойко блондинския ( жълтия ) , Мицеларния на Лакме ....
Идеи ?!?

Имам една крамолна идея - от студа и парното скалпа съхне и ерго продуцира екстра омазняване? Мислиш ли, че е възможно?

При наличието на К-Пак и Терапист мислиш ли, че си струва да тествам Defy Damage Ш+Б? Маската я взех заради единодушното одобрение и сред фризьори и сред потребители.
Виж целия пост
# 287
Мацки, имам въпрос : Генезис за фина коса може ли да се доближи като усещане до Денсифик? В голяма чуденка съм 😤 Денсифик ми е страшно любим и косата ми (нетретирана, небоядисана, средно гъста, тънък косъм, склонна към цъфтене и омазняване), но ми се иска да пробвам и нещо ново по възможност с близко действие до Денсифик (напомпване на косата)

Не съм ползвала маската Денсифик (а може би трябва, сподели повече детайли за нея ако може). Конкретно мога да сравня двата шампоана, като за мен Генезис (прозрачния) има една идея по приглаждащо действие от Двнсифик, но и при двата има “напомпването” на косъма. Бих казала че в Генезис (включвам и балсама) имат мааалко по-хидратиращо действие. Харесвам си и Денсифик и ги ползвам заедно, мисля ще ти хареса Генезис определено, така че действай! 
Комбинация ш Денсифик и Б Генезис при мен е добро попадение и прави двойна косата 👌🏼
Виж целия пост
# 288
Маската Денсифик прави косата да се разресва сууупер лесно, напоява я, допълнително уплътнява и остава дълготраен аромат в косата.
Виж целия пост
# 289
Casual - да, имам го. Wella Professionals Invigo Color Service Post Color Treatment - ползвам го като маска след боядисване или в сместа за тониране, бях го написала 2-3 поста назад. Ако не ти създавам проблем би ли могла да намериш видеото в което го слагат в боята?
При наличието на К-Пак и Терапист мислиш ли, че си струва да тествам Defy Damage Ш+Б? Маската я взех заради единодушното одобрение и сред фризьори и сред потребители.
Мисля, че има още едно, но не го намирам запазено в списъка си ...
https://www.youtube.com/watch?v=iCtjRgCWkIM&list=PLuJZ-u19Ez … wX2Mm&index=7

К-пак е по "дълбока" серия така да се изразя ( ако се използва целия пакет с реконструктора и хидратора )  ДД е добре балансирана, но по-лека. Ползвам я когато не ми се занимава с 4 миенета при Кпак Simple Smile Мисля, че може да ти допадне. Балсама не съм го пробвала още, имам мостра, но те все ми идват малки като количество Simple Smile

Маската Денсифик прави косата да се разресва сууупер лесно, напоява я, допълнително уплътнява
Зависи от косата, за моята коса серията беше ужас - не можех да я разреша, нито усетих подхранване. За уплътнението съм на 100% съгласна ( нямам нужда от него )
Балсама Генезис на моята коса се държи като лек балансиращ продукт. Нямаше уплътняване, но определено след Ш и Б ми трябваше тежък продукт без отмиване
( имам плътна, суха, изтощена коса с нормален косъм )
Виж целия пост
# 290
При мен маска денсифик води до омазнена утежнена залепена за скалпа  и изтънена коса. Беше ужасно. Все едно си бях сложила олио
Виж целия пост
# 291
Мисля, че има още едно, но не го намирам запазено в списъка си ...
https://www.youtube.com/watch?v=iCtjRgCWkIM&list=PLuJZ-u19Ez … wX2Mm&index=7
Да, точно това го бях пуснала и аз следвам абсолютно същия протокол, но това не е боядисване, а "глос"/"тониране", точно заради това го купих!
Виж целия пост
# 292
Моля за съвет Simple Smile По-долу са продуктите, които си избрах от ЗР. Скалпът ми е бързоомазняващ се и периодично страдам от косопад и изтъняваща коса. Колебая се между безсулфатния подхранващ шампоан за тънка коса на BOSLEY и този за възстановяване на фоликулите на Napura. Кой от двата да поръчам след като ще взема флуида за събуждане на фоликулите на Bosley? За него много се чудих и го избрах пред серума на Eprouvage против косопад. Не знам дали съм уцелила Grinning

Също така, филърът на Olioseta подходящ ли е за тънка и мазна коса, заплитаща се, силиконов ли е и има ли нужда от дълбоко почистване след него? Като цяло каква му е целта, метнах го като видях, че е много хвален в рибката Grinning

Виж целия пост
# 293
Той филъра е много хвален в рибките и голяма реклама имаше, но аз не съм впечатлена. Кой знае какъв ефект не видях и не забелязах да ми прави косата по- плътна. За приглаждане съм много по-доволва от лилавия на Лореал или спрея на Матрикс. За другите неща не мога да кажа, аз ползвам Медикълс и съм доволна
Виж целия пост
# 294
Много го рекламират този филър на Олиосета, но заради начина на ползване се въздържам - нямам половин ден, за да се занимавам с миене, подсушаване, нанасяне, чакане и т.н.
Но съм много доволна от шампоаните и маските, както и продукта за термична защита. Изобщо харесвам я тази марка или поне действа добре на моята коса - тънка и руса Grinning

Хроноложист серията на Керастаз също ползвам от доста време - не мога да кажа, че не ми харесва, ама чак пък уау - също не мога да кажа. Вероятно просто косата ми е в прилично състояние и затова не правя такава разлика.
Виж целия пост
# 295
Благодаря за мненията Simple Smile
А какъв балансиран (хидратиращ + протеин) шампоан от тези на Olioseta бихте ми препоръчали - жълтия за блясък или синия подхранващ шампоан с масло от арган?
Виж целия пост
# 296
Аз съм много доволна от филъра. Косата става гладка и копринена без обичайния за мен фриз. Нанасям го като стандартен балсам на мокра коса и след 5-10мин изплаквам.Не че е нещо невижданно, но е много добър продукт.
Виж целия пост
# 297

Маската Денсифик прави косата да се разресва сууупер лесно, напоява я, допълнително уплътнява
Зависи от косата, за моята коса серията беше ужас - не можех да я разреша, нито усетих подхранване. За уплътнението съм на 100% съгласна ( нямам нужда от него )
Балсама Генезис на моята коса се държи като лек балансиращ продукт. Нямаше уплътняване, но определено след Ш и Б ми трябваше тежък продукт без отмиване
( имам плътна, суха, изтощена коса с нормален косъм )
И при мен е такова усещането. С какво ли не я пробвах тази маска, не можах да се сработя с нея.

За леко омазняване и при мен го забелязвам, но мисля, че е от по-влажното време, защото не ползвам само продукти на Джойко, а ги редувам с други. Даже ДД не съм ползвала скоро...т.е тях може да ги изключиш. Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Здравейте, може ли линк към Вълшебството на Магнолия?
Виж целия пост
# 299
Medissa, копирах от фейсбук-страницата рецепта на вълшебството
Страницата е на HairHolic
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия