Професионални серии за коса- тема 152

  • 49 581
  • 739
# 420
Здравейте, един бърз въпрос:
Densifique на Kerastase дали е подходящ да отмия маслена маска ? Забъркала съм си зехтин, етерични маска и черно ямайско рициново масло и се чудя с какво да мия косата? Имам и Architect.

medissa,
Аз съм отмивала масла с двойно шампоаниране с Денсифик. Идеално се отмива.
Виж целия пост
# 421
Момичета, като правите маслени маски, слагайте вътре и малко балсам. Много лесно се отмива после.
Виж целия пост
# 422
Т.к. кърмя в момента си купих боя за коса color&soin  някой ако има опит с тази боя ще се радвам да сподели.
Аз лично не съм се ограничавала от към боя, нито докато бях бременна, нито докато кърмех /а не беше хич малко 😀/.
Ползвах си профи боите от златна рибка без никакъв проблем ☺️
Виж целия пост
# 423
Искам да направя подарък на приятелка.
До сега не е пробвала профи продукти, естесвено съм с ограничен бюджет.
Има тънка и права коса, дълга почти до кръста, но с много фриз.
Мислех си за тази маска https://www.arlen.bg/product/20283/zaglazhdashta-maska-za-nepoko … g-mask-200ml.html, дали би била подходяща?
Или тези комплекти.

Или
Друг вариант ми е
Виж целия пост
# 424
Много доволна съм от бялата на Алфапарф илюминейтинг (тънка,  но чуплива с фриз е моята) справя се отлично
Виж целия пост
# 425
Също бих препоръчала да разгледаш и на Лореал, отново бюджетни са, крема е много добър
https://www.arlen.bg/category/47/liss-unlimited-seria-s-keratin- … -izglazhdane.html
Виж целия пост
# 426
Здравейте, един бърз въпрос:
Densifique на Kerastase дали е подходящ да отмия маслена маска ? Забъркала съм си зехтин, етерични маска и черно ямайско рициново масло и се чудя с какво да мия косата? Имам и Architect.
Аз винаги с Денсифик отивам маслени маски.
Виж целия пост
# 427
Искам да направя подарък на приятелка.
До сега не е пробвала профи продукти, естесвено съм с ограничен бюджет.
Има тънка и права коса, дълга почти до кръста, но с много фриз.
Мислех си за тази маска https://www.arlen.bg/product/20283/zaglazhdashta-maska-za-nepoko … g-mask-200ml.html, дали би била подходяща?
Или тези комплекти.

Или
Друг вариант ми е

Аз съм с тънка, права, дълга (не е боядисана) и тази маска ми се отразява страхотно.

https://vivian-cosmetics.com/marki/kaypro-384/argan-oil-podhranv … an-oil-mask-500ml
Виж целия пост
# 428
Аз бих взела белия комплект на Алфапарф, защото чантата към него е много готина и харесвам такива неща за подарък. Марокънойл е страхотен избор също, но количеството е доста по-малко и в сравнение с другите опции ми се струва по-готино няколко продукта и в пълен размер. Не съм ползвала Алфапарф, но щом приятелката ти не е пробвала профи козметика, сигурно ще остане доволна и от този ,,по-нисък клас" профи продукти, няма нужда да е директно нещо от най-скъпите.
Виж целия пост
# 429
Благодаря ви, ще взема комплекта Diamond на алфапар.

Може ли да сравните тези два балсама.
Кой е по хидратиращ и приглаждащ?
Виж целия пост
# 430
Може ли да сравните тези два балсама.Кой е по хидратиращ и приглаждащ?
Скрит текст:
Левият е доста подхранващ ( без да утежнява )
Балсамът от Анти-фриз е доста по лек, не видях от него ефект ( хидратиране и анти фриз ) в/у моята коса - изрусен, сух,плътен изтощен косъм. Но и за мен продукт без отмиване не влияе в/у фриза ( ми) Приглаждането според/при мен идва от leave-in продуктите, четката и сешоара.
Предполагам ако е за тънък косъм вторият е по подходящ.
Виж целия пост
# 431
Бялата серия на Alfaparf (шампоан + балсам от снимката) не са лоши. Ароматът е доста неприятен за моя вкус. С фриз няма да се справят, но може да се каже, че дават блясък на косата.
Виж целия пост
# 432
Момичета, решила съм да си самоподаря сешоар за Коледа и да се уча да се суша с кръгла четка. Интересно ми е да науча техниките за повдигане в корена, приглаждане на дължини или пък начупване тип "loose curls".
И тук идва чуденката каква машинка ми трябва? Моля Ви, препоръчайте нещо - поне марка, ако не конкретен модел. Има ли шанс да се вместя в 100-120лв или ми трябва по-сериозна инвестиция?Thinking  В моя защита отдавна не съм си купувала читав сешоар, карам си с един Филипс, който е на вече 7+ години и нямам идея колко струва един сешоар среден клас.
https://www.notino.bg/babyliss/le-pro-compact-6730e/  - това приемливо ли е като цена-качество според вас?
Виж целия пост
# 433
Эа 120 лв бюджет аэ виждам Бейбилис като добра бюджетна марка. Според мен е наистина ок. Раэгледай, има много модели эа теэи пари, особено ако са в намаление. Търси някой бейбилис с повече ватове, 2100-2200 поне эа оформяне с четка. Иначе техниката, с която боравиш с четката и сешоара, може да компенсира ниско качество сешоар до голяма степен. Наистина не са много хората, които го могат на себе си, така че ако проявиш търпението да се научиш, ще спечелиш доста.
Виж целия пост
# 434
Още един глас за  BaByliss в тоя ценови клас,но нека е Pro.
Имам Babyliss PRO Black Star Ionic от почти 4 години и е железен. В къщи имаме и 2 паралукса та база за сравнение имам достатъчна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия