Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 85 824
  • 737
# 135
Какво ви е мнението за продуктите на Revuel? Кои техни неща ви харесват най-много?
Супер доволна съм от дневен и нощен крем
Виж целия пост
# 136
Момичета, има ли сравнително бюджетен вариант на някакъв крем за изглаждане на косата?
Не съм ползвала до сега и съм неориентирана в този тип козметика.
Колежка ми похвали продукт, но той категорично не е за темата.
https://www.arlen.bg/product/10061/krem-za-izglazhdane-na-kosata … g-balm-250ml.html
Идеята ми е като се изсуша да е сравнително пригладена, особено по краищата. Ясно ми е, че няма да стане като с преса, но поне да не е "всеки косъм със собствено мнение".
Виж целия пост
# 137
Този гел за коса за 2лв "работи" много по-добре от пяната, която използвах преди.
Виж целия пост
# 138
Момичета, има ли сравнително бюджетен вариант на някакъв крем за изглаждане на косата?
Не съм ползвала до сега и съм неориентирана в този тип козметика.
Колежка ми похвали продукт, но той категорично не е за темата.
https://www.arlen.bg/product/10061/krem-za-izglazhdane-na-kosata … g-balm-250ml.html
Идеята ми е като се изсуша да е сравнително пригладена, особено по краищата. Ясно ми е, че няма да стане като с преса, но поне да не е "всеки косъм със собствено мнение".

ето този, но пак не е много бюджетен
https://www.notino.bg/loreal-professionnel/serie-expert-liss-unl … zhdane-na-kosata/
в момента цената му е завишена, купувам го обикновенно около 15-17 лв

за приглаждане обаче според мен най0добре е да се ползва ламиниращ продукт
https://www.notino.bg/matrix/total-results-keep-me-vivid-color-l … -bojadisana-kosa/
https://www.notino.bg/matrix/total-results-high-amplify-khidrati … chnost-na-kosata/
Виж целия пост
# 139
Има ли ламиниращи продукти за коса сред дрогерийните?
Виж целия пост
# 140
Доста неща използвам напоследък на Ревюел- околоочни контури, серуми, мицеларна вода, душ и измивни гелове за лице, маски за лице и коса. Доволна съм, нямам никакви оплаквания, а цените са без конкуренция. Един и същи ефект наблюдавам( или не наблюдавам) от серум за 2 евро и такъв за 22, така че за мен е ок.
Виж целия пост
# 141
Препоръчайте ми матово червило, което не изсушава устните?

флормар



Какво ви е мнението за продуктите на Revuel? Кои техни неща ви харесват най-много?

нещо като нищо
не вредят, но и полза няма
Виж целия пост
# 142
Какво ви е мнението за продуктите на Revuel? Кои техни неща ви харесват най-много?
Супер доволна съм от дневен и нощен крем
За мен тези кремчетата от 4лв. си отговарят за цената(не си заслужават)
Виж целия пост
# 143
Здравейте, можете ли да ми препоръчате нещо против бръчки. Не знам точно какво трябва, крем или серум, маски. На 27 год. съм и забелязвам, че се опитват да ми се появят мнооогго малки бръчици на челото.
Виж целия пост
# 144
Здравейте, бихте ли ми препоръчали крем за много сухи ръце от който сте доволни.
Виж целия пост
# 145
Нютроджина зимните лимитки са много хубави. SNB кремовете също
Виж целия пост
# 146
Здравейте, можете ли да ми препоръчате нещо против бръчки. Не знам точно какво трябва, крем или серум, маски. На 27 год. съм и забелязвам, че се опитват да ми се появят мнооогго малки бръчици на челото.

Пробвайте продукт, съдържащ ретинол. Напоследък ми попадат много клипчета за това, аз мисля също скоро да се разровя и да се спра на някой.
Виж целия пост
# 147
Лек измивен продукт+хиалуронова киселина+ретинол (вечер) + серум с витамин ц (сутрин) + хубав хидратиращ крем и естествено слънцезащита през деня. Вечер може да добавиш и Lactic Acid ако ти понася, подобрява доста текстурата на кожата.
Виж целия пост
# 148

И покупките ми от днес,пак там



Днес бях до ДМ и си купих този крем и душ гел на Алверде с манго, крема е хубав, душ гела още не съм го пробвала.
Хубави празници
Виж целия пост
# 149
На коя марка препоръчвате ретинол и серум с витамин С? Ретинол никога не съм ползвала, вит С си бях взела от Avon но ми излязоха пъпки от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия