Частни училища - информативно-дискусионна тема 49

  • 44 304
  • 798
# 555
То пък тези междинните ваканции, като ги затрупат с домашни и са едни ваканции... Ако се забранят домашните през ваканциите /което е задължително по мое мнение/, мога да се съглася. Но пак не съм фен да ми прецакват септемврийските пътувания. ММ каза, че ако изместят началото на годината от 01.09., ще им даде болнични да не ходят на училище. Joy
Виж целия пост
# 556
Ааа, с това съм съгласна. Никакви домашни през междинките.

Във фейса бяха пуснали статистика за Европа. Кой колко дни прекарва в учебни стаи, ваканции и т.н. Ами цяла южна част на Европа е като нас.
Виж целия пост
# 557
На мен идеята за ваканциите, които са извън стандартните винаги ми е харесвала, но ако децата са 2/3/4... различни училища, чиито ваканции не съвпадат, няма да е никак хубаво.
Нямам против да започват на 01.09, но за сметка на хубава зимна ваканция.
Виж целия пост
# 558
По принцип избягвам пътувания през малките ваканции, защото стават страшни струпвания. Особено ако ще се карат ски. Специално скиорските пътувания ги правим през учебно време. Включително в чужбина гледам да не съвпадат с тамошни ваканции.
Виж целия пост
# 559
Лятото децата в Южна Европа са помагали в селската работа, отделно жега в клас. Та затова е три месеца ваканцията. Според мен трябва да се преосмисли...
Виж целия пост
# 560
Абе, вие като бяхте ученици, дълга ли ви беше лятната ваканция? Началото на септември се ходи на море, не на училище. Да не пипате ваканцията, ей! Joy
Виж целия пост
# 561
Няма, Санака, няма, както написах одеве, бг родителят дума не дава да се издума за това, никое МОН не би се осмелило Grinning
Виж целия пост
# 562
Абе, вие като бяхте ученици, дълга ли ви беше лятната ваканция? Началото на септември се ходи на море, не на училище. Да не пипате ваканцията, ей! Joy

А така, кажи им 😂😂😂 Не искам да пипат лятната ваканция. Нали вече я намалиха - 4-6 клас са до 15 юни, а от 7 клас до 30 юни.
Виж целия пост
# 563
По-добре да питат родителите.
И ако 50 % + 1 са съгласни, тогава да променят.
Амаха!  Какви са тези предложения без да питат? Sweat Smile
Виж целия пост
# 564
Няма, Санака, няма, както написах одеве, бг родителят дума не дава да се издума за това, никое МОН не би се осмелило Grinning
Учителите ще възстанат, ако годината стартира по-рано. Какво ще правят с толкова отпуска.
Бг родителите, особено на деца в частни училища са свикнали с по-ранното почване. Не малко училища почват на 1-ви септември.
Виж целия пост
# 565
По-добре да питат родителите.
И ако 50 % + 1 са съгласни, тогава да променят.
Амаха!  Какви са тези предложения без да питат? Sweat Smile

Точно така! И поне 7 заповеди през седмица с противоречащи си нареждания Joy И накрая всичко си остава по старому Wink
Виж целия пост
# 566
Лятната ваканция е добре да се намали според мен за сметка на почивки ноември, февруари, май...
Сега вече децата не ходят масово по села и паланки, нито трябва да помагат масово на семейния бизнес...
Виж целия пост
# 567
Няма, Санака, няма, както написах одеве, бг родителят дума не дава да се издума за това, никое МОН не би се осмелило Grinning
Учителите ще възстанат, ако годината стартира по-рано. Какво ще правят с толкова отпуска.
Бг родителите, особено на деца в частни училища са свикнали с по-ранното почване. Не малко училища почват на 1-ви септември.
Кои училища започват на 1 септември?
Виж целия пост
# 568
Аз знам за Софтуни.
Виж целия пост
# 569
Друго? Защото ако бяха "не малко", все щях да съм чула. А аз не знам БГ училище, поне такова, което да ми е интесно, което да започва на 1 септември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия