Абонаментни кутии в България - Тема 20

  • 57 334
  • 746
# 420
И аз си поръчах от промоцията на You Are Worth It Box. Дано, всичко е наред със сроковете на годност. И си поръчах тях, за да не си поръчам Кибрит, заради единия му ензимен пилинг, който съм сигурна, че е много добър. Просто в двете кутии има интересни неща за проба.
Виж целия пост
# 421
И аз са поръчах от You Are Worth It Box, но на мейла не ми върнаха, че дават ноемврийската като подарък 🤔
Виж целия пост
# 422
И аз са поръчах от You Are Worth It Box, но на мейла не ми върнаха, че дават ноемврийската като подарък 🤔

Имейл темплейта, който се генерира за поръчка, не е пригоден с информация за тази промоция. Ще Ви изпратят и двете.
Виж целия пост
# 423
Аз поръчах You are Worth it и Кибрит. Със сигурност ще раздавам козметика.
Тези кутии са манна небесна ако имаш салон за красота 😀
Виж целия пост
# 424
Как се казват кутиите? Имат ли фийсбук страница и дали още дават по две?
Благодаря
Виж целия пост
# 425
Как се казват кутиите? Имат ли фийсбук страница и дали още дават по две?
Благодаря

You are Worth it така се казват
Виж целия пост
# 426
Няма да се възползвам от промоцията 2 за 1, но се замислям за Кибрит. Отдавна не съм си го поръчвала, даже не помня 2021 г дали съм го поръчвала 🤔 , но след декемвройската на Гуд бокс, си казах , че ще внимавам…. Не беше моята кутия…

Нито боди лосиона ми допадна, нито свеща беше Ок- фитила й замина за 2 паленета и приключи всичко, аромата едва доловим.
Крема за лице ми пресушава кожата и я опъва, което е странно, но факт.
Не бях ползвала марката и съответно не съм очарована.
Крема за лице с пробиотик на др Формулас е 100 пъти по- добър за моята кожа се оказа!
Мицеларната на Со био е много хубава- до сега не ме е разочаровала маркта! Бих го купила пълноразмерен продукт.
Скраба и маската за коса още не съм ги пробвала ще почакат.
Крема за ръце ми харесва, добре е за сега.

На януарския кибрит -
Скраба за коса бих го ползвала, макар че имам още малко от този от Гуд бокс, втория разкрит продукт звучи обещаващо и мисля , че ще е топ!
 Ще помисля малко обаче….ще почакам да разкрият / загатнат още нещо макар, че уж пак имало малко бройки! Ако ми е на късмет ще видим.
Виж целия пост
# 427
Интересно... На мен доста ми допадна този вариант на BgBox.
https://www.facebook.com/commerce/products/4636327506462604/
Виж целия пост
# 428
Относно януарския Кибрит, скраба за скалп на ikoo не е пълноразмерен продукт(100мл е на снимката с рекламата им във ФБ) . Същия в пълен размер(250 мл) го има в рибката за 20лв. Другия пилинг за лице на monuskin не ми е интересен. Ако това са им топ продуктите за януари и скоро не разкрият нещо по-впечатляващо, аз съм пас.
Виж целия пост
# 429
@С.Г.19 - в интерес на истината, за този скраб, щях да напиша, че пакет морска сол би свършил по-добра работа, защото ми прилича точно на такова. И като Ви прочетох ... отидох на сайта на Златна Рибка и му прочетох част от състава.

Обогатен ... с морска сол, което го прави идеален за крака. Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Относно януарския Кибрит, скраба за скалп на ikoo не е пълноразмерен продукт(100мл е на снимката с рекламата им във ФБ) . Същия в пълен размер(250 мл) го има в рибката за 20лв. Другия пилинг за лице на monuskin не ми е интересен. Ако това са им топ продуктите за януари и скоро не разкрият нещо по-впечатляващо, аз съм пас.
Аз очаквам единия неразкрит продукт на ikoo да е маска за еднократна упоптреба, тип тюрбан.
Другите два продукта ще са може би терапия за нокти и измиващ за лице.
Виж целия пост
# 431
Не ме кефи нещо кутията на Кибрит, този път клоня към Гууд Бокс, но ще чакам да разкрият нещо.
Вместо скраб да вземат да сложат мляко за коса.
Виж целия пост
# 432
И аз така. Гуудбокс добре започнаха след лятната им почивка, дано и януарската им кутия да е хубава. Кибрит някак тънко искат да минат този месец с продуктите на ikoo и това ме дразни. А да не говорим че като цяло скрабовете на ikoo не са впечатляващи, ползвала съм и дори имам още от него. Ако включат четка за коса, тогава вече би имало по-голям смисъл, те са хубави. Ама надали.
Виж целия пост
# 433
Кибрит ще имат 7 продукта, нали?

Засега - скрабът на Ikoo, тюрбан/маска за коса на Ikoo, ензимният пилинг Monuskin, измиващ гел, заздравител за нокти.
Дотук 5. Ако има още 2, освен горните, кутията е супер
Виж целия пост
# 434
Както и нов продукт на Milanesi skincare.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия