91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 8

  • 61 634
  • 743
# 255
Аз имам стара регистрация в Школо. Влязох да видя какво ще излезе, но си стои старото училище. Предполагам не трябва нова регистрация. Кой всъщност свързва и-мейла с платформата. Класните ли дават тази информация?
Аз също имам регистрация от старото училище. В нея до скоро си седеше само името на по-малкото дете. В началото на януари, когато се заговори, че НЕГ вече има електронен дневник в Школо, влезнах през меню Права на достъп подадох заявка. Одобриха ми я вчера, без да съм подавала никаква друга информация. Предполагам, класната или този който се занимава в НЕГ ми я е одобрил.
Както писах по нагоре, снощи получих имейл на електронната поща, с която съм регистрирана в Школо - за активация на профил и потвърждение на имейла.
Виж целия пост
# 256
Да ви е честит ел.дневник!
Вие правите заявка в Школо, а класният я одобрява. Който вече има едно дете в Школо или профил от старо училище, не прави нова регистрация, а в настройките на профила (горен десен ъгъл името) има поле "Права на достъп" и след влизането в него - син бутон "Заяви достъп". Всичко това от пълната версия на сайта, не от мобилното приложение.
Виж целия пост
# 257
Уха, почти като национален празник  - НЕГ има електронен дневник Simple Smile  Да ви е честит, дами! Дано го попълват редовно само, че историята познава места, в които оценките,  не непременно хубави в цифрово измерение,  изскачат ден-два преди края на учебния срок Wink
Виж целия пост
# 258
Първо трябва да дочакаме да ни допусне класната... нещо хич не се надявам да е скоро... после се надявам, че Школо ще важи и за германците (не че ми пука особено, и без тях ще се съмва, но все пак)...
Виж целия пост
# 259
Благодаря, дами! Аз си пуснах рикуест в Школото, после писах и на класната един мил мейл, защото от вас научих новината.
За мен ОК, аз имам регистрация от преди (в предното училище ползваха), но другите родители... някак трябва да научат и те.... или освен пък да им пратя мейл да се регистрират в бгмама, за да следят за новости Laughing
Виж целия пост
# 260
Ноеми, и аз разбрах от дете в друг клас. Още чакам одобрение. Вече имам готов мейл на  Hochdeutsch за Беренд. Така ми е дошло до гуша, че нямам намерение нищичко да подмина повече. Преди РУО си изминаха ръцете, че просто ние родителите нещо не разбираме... Ей сега ще видя кой какво разбира... Добре, че е бг-мама и Русалка, която помага на всички и ЗаСлон, която много ми помага на лични за папката иначе и това нямаше да знаем как става... Знам, че няма идеални неща, но толкова дезорганизирани и с голяма претенция едва ли има...
Виж целия пост
# 261
Давай, Magi!
Видя се, че петицията даде резултат и че не трябва да си мълчим!
Виж целия пост
# 262
Здравейте.
Моля да ми препоръчате учител за уроци по немски.
Детето е в 9 клас на 91 НЕГ.
Виж целия пост
# 263
Не знам дали точно Беренд ще одобрява заявките, по-скоро не. Аз също имам предишна регистрация в Школо, писах мейл и чакам. Но наистина добре, че сте вие и другите класове, където синът ми има приятели, та получавам информация какво се случва.
Виж целия пост
# 264
Вчера изпратих заявка, както Бобец обясни. Днес вече е одобрена и влизам в електронния дневник на НЕГ.
Виж целия пост
# 265
Аз пратих в понеделник. Днес и часът на класа мина - тито дума, нито акаунт...
Виж целия пост
# 266
Щяло да е пробно до края на срока, алтернативно с хартиените дневник и бележник. От следващата година - само Школо. Явно затова не сме уведомени. Чакало се обучение на учителите и едва тогава щели да спуснат указания към нас (инфо от ученичката след разговор в клас).
Виж целия пост
# 267
Профилът на сина ми е активиран днес - идея нямам от кого. Има нанесена 1 оценка. Нито дума от класната или от класния..... Аз имам опит с Школо, тъй като в предишното училище имаха. Но мисля, че е коректно да има поне някаква комуникация с родителите.........
Виж целия пост
# 268
Щяло да е пробно до края на срока, алтернативно с хартиените дневник и бележник. От следващата година - само Школо. Явно затова не сме уведомени. Чакало се обучение на учителите и едва тогава щели да спуснат указания към нас (инфо от ученичката след разговор в клас).

Обучението на учителите беше последния учебен ден преди ваканцията. Нас също никой не ни е уведомявал,  от разговорите между съученици в клас и споменаването на класната, че няма да имат час, защото ще ги обучават за Школо.
Явно някои учители възприемат по-бързо от другите, защото цъфна една срочна оценка вчера, но продължава да си стои самотна Laughing
Виж целия пост
# 269
И аз имам регистрация от преди и подадох заявка, одобриха я, но нищо не виждам. Само оценките от предишното у-ще. Беренд ни е класен, ако това има значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия