91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 8

  • 61 625
  • 743
# 270
И аз днес получих достъп. Това, което ме впечатли , бе че немец беше нанесъл датите за контролни до края на годината. Има и 3 срочни оценки. Grinning Това по повод притеснението, че немците няма да участват в ЕД.
Виж целия пост
# 271
И моята заявка е одобрена. Класният ръководител го прави. Има вече нанесени 3 оценки, срочни. Писахме си с класната, имали са обучение, но им трябва малко време да свикнат с платформата.
Ей, много се радвам! Много е удобно с това Школо!
Виж целия пост
# 272
Разбрала за дневника от тук , и аз пуснах заявка в Школото😁
Виж целия пост
# 273
Нас класната ни информира, после прати линк с инструкции, на следващия ден ни напомни Grinning. Всъщност тя ни държи в течение за всичко (създаде ни родителски чат   още миналата учебна година).  Правила ни е и два броя неофициални родителски срещи. Може би затова не успявам да усетя административните неуредици, за които пишете и понякога се чудя за какво става въпрос
Виж целия пост
# 274

Ей, много се радвам! Много е удобно с това Школо!

Много! В старото училище въведоха Школо, когато сина ми беше в 7-ми клас. Та от тогава съм голяма фенка. Дъщеря ми също са с Школо. И винаги съм се чудела защо точно НЕГ няма.....
Виж целия пост
# 275
Ехей. Доживях и аз да видя Школото. Много интересно и доста информация може да се получи. Виждам, че някои учители са активни и вече са нанесли информация.
Виж целия пост
# 276
Пф... Дано до бала да го видя...
Виж целия пост
# 277
Ще,ще😁
Виж целия пост
# 278
Резултатите от ДСД били дошли ... Но немската ги обработвала... Дано скоро ни зарадват!
Виж целия пост
# 279
При вас вече се знаят. Моето е със С1😁
Виж целия пост
# 280
Честито, galimar! И аз се похвалвам с С1!!!
Виж целия пост
# 281
Ще е интересно да се види и някаква статистика на успеваемостта.
Виж целия пост
# 282
Галимар, Маги, честито на децата!
Супер са се справили.
Класът на дъщеря ми още са на изчакване😉
Виж целия пост
# 283
Поздравления за децата! Чакаме още постове с известие за такъв резултат!
Виж целия пост
# 284
И аз похвалвам детето с ниво С 1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия