Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 108)

  • 35 546
  • 735
# 30
Налбантова, септемврийчетата се раждат от страстни нощи по Коледа и Нова година Joy имам си едно такова вкъщи , а пък ноември ще бъде август Joy Тя каквато е слаба , ще носи само широки дрехи и сигурно през юни ще разберем, че ще ражда през август Joy макар че Гамзе имаше доста голям корем, не знам предава ли се генетично Joy
Виж целия пост
# 31
Ханде да намали малко алкохола на Керем, мисля аз. Че както сам си призна, бързо сваля панталона. Но то пък няма лошо, щом са двамата усамотени.



Докато ХанКер се радват един на друг, в дома на семейство Йълдъръм тече ремонт. Боядисват се стени и се освежава къщата за Нова година.  Стаята на Мави ще бъде чисто нова и красива.




За да работят майсторите у дома спокойно, са извели Мави да се забавлява в някакъв развлекателен център, за да не пречи.




Виж целия пост
# 32
Марги и Бро, Flowers Hibiscus благодаря ви за новата тема! Relaxed



Виж целия пост
# 33


Виж целия пост
# 34
Известният блогър Токио е поздравил Ханде по случай рожденият й ден с тези прекрасни думи, казани за нея.
Цитат
Тя е трудолюбиво и красиво момиче.
Добре, че те познавам.
Нека твоята решимост винаги да се справяш по-добре никога да не спира.
Желая ти много щастливи нови години!

Виж целия пост
# 35
Bell Слънчевите лъчи отдавна бяха се скрили зад хълма. Светлината от камината озаряваше стаята. Лекото пукане на дървата в нея само допълваха песента, която звучеше. Бе топло, приятно и романтично. Моята любов, моят свят, моето всичко бе пред мен. Загледах се в усмихнатите й очи. Очи, в които често потъвах. Оставих чашата с вино настрана и отметнах косите й. Нейната лека притеснителност винаги ме караше да бъда внимателен. Придърпах я леко към себе си и взех чашата от ръката й. Никой от нас не проговаряше. Никой не нарушаваше тишината. Изправих се, за да я взема в ръцете си. Чувах учестеното биене на сърцето й, но не усещах своето. Тя се изправи и аз впих устни в нейните. Започнахме да сливаме душите си. Белият копринен халат безшумно падна на пода. До леглото имаше само няколко крачки. Тя ме прегърна и след секунди бяхме впили телата си едно в друго…Песните се сменяха една след друга, тишината се нарушаваше от въздишки, а любовта витаеше във въздуха. За края бе още рано…
P.s. Ами така е, като няма снимки, трябва да се импровизира и налучква. А може и да продължа, но е само 18.15 часа.
                

Моят начин да кажа благодаря на всички, които правят тази тема толкова жива. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 36
Bell Слънчевите лъчи отдавна бяха се скрили зад хълма. Светлината от камината озаряваше стаята. Лекото пукане на дървата в нея само допълваха песента, която звучеше. Бе топло, приятно и романтично. Моята любов, моят свят, моето всичко бе пред мен. Загледах се в усмихнатите й очи. Очи, в които често потъвах. Оставих чашата с вино настрана и отметнах косите й. Нейната лека притеснителност винаги ме караше да бъда внимателен. Придърпах я леко към себе си и взех чашата от ръката й. Никой от нас не проговаряше. Никой не нарушаваше тишината. Изправих се, за да я взема в ръцете си. Чувах учестеното биене на сърцето й, но не усещах своето. Тя се изправи и аз впих устни в нейните. Започнахме да сливаме душите си. Белият копринен халат безшумно падна на пода. До леглото имаше само няколко крачки. Тя ме прегърна и след секунди бяхме впили телата си едно в друго…Песните се сменяха една след друга, тишината се нарушаваше от въздишки, а любовта витаеше във въздуха. За края бе още рано…
P.s. Ами така е, като няма снимки, трябва да се импровизира и налучква. А може и да продължа, но е само 18.15 часа.
                

Моят начин да кажа благодаря на всички, които правят тази тема толкова жива. Благодаря ви.
Уау Стина, не мога да се сдържа и да не те поздравя. Толкова красиво написано. Ти си невероятен талант. Пиши по-често такива неща. Нужни са ни в това тежко време. Любовта винаги лекува, независимо от часовото време.  
Виж целия пост
# 37
Стина и на мен страшно много ми хареса Hug Страхотен талант си Flowers Tulip
Sparkling Heart

Revolving Hearts
Виж целия пост
# 38
Привет на всички! Както винаги слизам от балкона да се запиша.
Марги, нищо претрупано няма, всичко си е тамам, на място.
 Със здраве и приятни емоции да си я изпишем/изчетем!
Благодаря ви!

Виж целия пост
# 39








Ако правилно са надписани снимките, 25 е щастливо число за феновете на ХанКер и с основание на тази дата можем да се ослушваме за нещо ново Stuck Out Tongue Winking Eye

Златна'72 Kissing Heart
Виж целия пост
# 40

Flowers HibiscusМомичета, да допълня със снимка ... Островът на Клеопатра,
личен архив от 2014г.

Не Ви споделям хотелите, можете да ги видите навсякъде в Турция.
Revolving HeartsНашите обичат усамотението, тишината, спокойствието и красотата на природата.
Всичко написано от БлагаВест е така, но трябва да се види... пожелавам Ви го от сърце...
Виж целия пост
# 41
Марги и Бърборанка са се справили страхотно Hug Темата е Супер


да пожелаем на Ханде подаръкът от Керем да изплаче след 9 месеца Joy

Момичета ще се повторя, но сте страхотни Kissing Heart
Виж целия пост
# 42
Все по-добри сте, прекрасници!
Виж целия пост
# 43
Ханде спря да следва Елчин в профила си в Instagram - Копирах го от една дама във фейсбук
Виж целия пост
# 44
Боже... Стина ти си направо роден писател. Не се бави, а напиши сценарии за филм, а Ханде и Керем ще са главните герой. Страхотна си, таланта ти е неуспорим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия