Кауфланд - тема 52

  • 58 952
  • 767
# 225
Долче най вероятно е намалено маслото поради наближаващия срок на годност. Явно им е изляло в списъка за намаление
Виж целия пост
# 226
Ами, цял месец срок има още маслото на Вълчев...не е чак толкова наближаващ. По-скоро си мисля, че може да са се заблудили, че е било 3,50 лв, а е било на по-висока цена. Но я няма касовата бележка. 🙂
Виж целия пост
# 227
В кварталното магазинче снощи случайно видях масло Вълчев на цена 3 лв. За 125 гр.7
Виж целия пост
# 228
Това е много скъпо за този клас масло.
Виж целия пост
# 229
И за мен е скъпо, но мисля, че голямото им масло в К. беше нещо като 5,29 или 5,69 лв редовна цена- ако не съм видяла друг етикет, разбира се.
Виж целия пост
# 230
Ами, цял месец срок има още маслото на Вълчев...не е чак толкова наближаващ. По-скоро си мисля, че може да са се заблудили, че е било 3,50 лв, а е било на по-висока цена. Но я няма касовата бележка. 🙂
Незнам каква е редовната цена на това масло, за това не споря Blush.
В Кауфланд за всеки артикул на ценовия му етикета пише колко дни преди да изтече срока му на годност може да се намали цената. Според количеството преценяват дали да го намят цялостно определения артикул, или малкото бройки да ги намалят, като им залепят червените лепенки.
Виж целия пост
# 231
Имате ли отзиви за слушалките?

Виж целия пост
# 232
В Кауфланд за всеки артикул на ценовия му етикета пише колко дни преди да изтече срока му на годност може да се намали цената. Според количеството преценяват дали да го намят цялостно определения артикул, или малкото бройки да ги намалят, като им залепят червените лепенки.
Къде по-точно на етикета го пише? Виждала съм да пише докога нещо е намалено или пък откога е на тази цена, но не съм забелязвала да пише откога ще може да се намали...🤔
Виж целия пост
# 233
До малкия номер на продукта, или до баркода вече непомня Joy. Ако някой може да пусне снимка на някой етикет ще ти го покажа. Или ако мога да намеря някоя моя стара снимка.
Виж целия пост
# 234
Ще се радвам някий да покаже етикет. 🙂
Виж целия пост
# 235
Сега отивам към К. по-късно ще покажа етикет. Има ли значение на каква стока е?
Виж целия пост
# 236
Намерих една снимка когато работех. Подчертала съм го. Тези цифри означават колко дни преди да изтече артикула излиза в системата им за намаление.
Виж целия пост
# 237
E, предполагам, че такива стоки с не чак толкова скоро изтичащ срок се пускат като седмична промоция или пък се намаляват само козметично. 😉 По-драстичните намаления като останат по-малко дни (или бройки от артикула). Благодаря, схванах идеята.
Виж целия пост
# 238
Ами то вече зависи от самия магазин, и наличните бройки с наближаващия срок. Но и много често се случва служител да не въведе срока на годност при прием на стоката, и после не им излиза в системата за да се свалят. За това служителите разчитат на нас мърчандайзерите да си следим сроковете.
Радвам се че успях да ви обясня и ако на някой му е полезна тази информация.
На била пък на ценовите им етикети пише  продукта на кой ред трябва да стои и на коя позиция. Joy
Виж целия пост
# 239
Толкова беше маслото на Вълчев вчера и защо си взех само едно си се чудя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия